Új hozzászólás Aktív témák

  • toth.zsolt20

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kezdő Kínából rendelő, vásárló vagyok, a segítségeteket kérném.

    A feleségemnek néztem ki egy telefont, aminél az volt a lényeg, hogy magyar nyelv legyen benne, androidos okostelefon és sárga, mivel az a kedvenc színe. Ez a telefon nagyon megtetszett, bár sok magyar hozzászólást nem olvastam róla:

    http://www.aliexpress.com/item/SGPost-Freeshipping-BEDOVE-X21-3G-SmartPhone-Android-4-0-MTK6577-Dual-core-512MB-4GB-1-2GHz/685660986.html

    Arról érdeklődnék, hogy erről mi a véleményetek illetve az oldalról, ahonnan rendelem, a webshop értékelés jónak számít, ilyen számokkal?

    Hogyan történjen a rendelés, előtte írjak az eladónak, hogy jelöletlen dobozban küldje, kis értékű ajándékként, azt írja rá vagy mi legyen rajta feltüntetve, hogy lehetőleg átmenjen a vámon. Tudom, hogy ehhez szerencse kell, de ha a Hongkong post air maillel rendelem erre nagyobb az esély, talán ezt is olvastam valahol. A szállítási idő nem számít, ráérek várni rá, nem sürgős.

    Kérlek adjatok tanácsot, hogy jól süljön el az első telefonvásárlásom Kínából és utána is bátran rendeljek onnan.

Új hozzászólás Aktív témák