Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz jFox #1639 üzenetére

    Én is vettem egyet, akkuidő (egyenlőre 1 kártyával) kevés játékkal, 20 perc wifi, 30 perc napi beszélgetés, már 3,5 napja megy, 40%-on van.
    Egyszer próbáltam két kátyával, ekkor bekapcsolt adatforgalommal, úgy két napig simán ketyegett.
    Lassulást akkor tapasztaltam, amikor a híváslistát tekergettem föl, meg le. Ekkor néha "laggol" (akad). Amúgy más esetben nem.
    A Sygic gps progi igen jól megy rajta. Angry birds is elviselhető.
    Ha több programot szeretnél telepíteni, akkor sajnos kötelező a link2sd és a root.
    Illetve fontos lementeni az imei számokat (/data/nvram/md/NVRAM/NVD_IMEI könyvtárban van).
    Érdemes olvasni a [918D] fórumát is.
    Van hozzá mtk control program, amivel felhúzható a proc. 800MHz-re (amit a lenovo is megcsinált, azt hiszem az A65-ben), és állítható a professzor feszültsége.
    Élvezhetőbb készülék szerintem a hasonló kategóriájú Samsung-oknál. Ez persze privát vélemény.
    Nos a hang chipset az hát... ööö... vagy az enyémben gány, vagy az összesben. Nagyjából az élvezhetetlen kaegória. Azért gondolom, mert ugyanaz a felvétel ugyanazon a fejhallgatón egy Xperia-n csilingel a fülembe. Eddig ezt a hátrányát fedeztem fel.

    Memória? Hát az kevés. Nem érdemes sok cuccot kitenni a képernyőre, hamar elvész a memória kevésségében (ez szép mondat volt). De. Aki megveszi az számoljon ezzel. A szabad felhasználható memória valahol 40-60MB környéke nálam. Ha Gemini ram-pucolóval felszabadításra engedem a gépezetet, akkor felmegy akár 75MB-is is, persze ez csak pillanatnyi "idill", a programocskák szépen vissza indulnak memóriafoglaló útjukra.
    Erre csk annyit, hogy aki kis autót vesz, az számoljon a kis csomagtatróval, aki nagyobbra vágyik többet kell fizetnie. Ezt tényleg megszívlelendő.

    Képet a kamerával mellékeltem, nem nagy durranás.

    Összességében tetszik, praktikus, ára jó, tudása megfelelő.

    [ Szerkesztve ]

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák