Új hozzászólás Aktív témák

  • berigazek

    őstag

    válasz nonsense #1616 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszönöm a hozzászólásokat.Csak annyit,hogy régebben nagy Nokia Kommunikátoros voltam,utána Sony Ericsson P sorozat,HP 6515.Utána lettem Samsungos és most 3 hete Zopo ZP200 felhasználó,amit NEM bántam meg :-)
    Mindent tud amit tudnia kell!
    Nagyon ,de nagyon fejlett a Bluetooth menüje,gyors a kétmagos procinak köszönhetően.A Samsung Galaxs S2 NEM volt ilyen gyors,hiddjétek el.
    Nagyon szép képet készít,majd egyet fel is töltök ide,ha megengedik...
    Egy hiányossága van,a felvett videó remek,de csak 30 percet lehet felvenni folyamatosan és a videó hangja nagyon halk,de remélem,hogy ezt kiküszöböli a Firmware frissítés.
    Ja és az akksija nekem és mindenkinek 18-20 óra után lemerül.Nekem 48 órát bírt ki,Stand By módban és úgy,hogy nagyon keveset használtam :-(
    Azt vettem észre,hogy,ha leveszem a töltőről 100%-os a töltöttsége és 5 percen belül lemegy 86 %-ra :-(
    Két akksinál is ugyanezt tapasztaltam.
    A HDMI kábel valamiért nem kommunikál,lehet,hogy ROOT-oltam és elcsesztem valamit,nem tudom.
    Van hozzá már nagyon jó szilicon tok,ami mindentől megvédi a készüléket :-)
    A neten bővebbet olvashattok róla,nekem ezek a rossz tapasztalataim,de nézve a jó oldalát,megéri azt a 68-70 ezer forintot!
    16 óra alatt Hong-Kongból a DHL hazahozta 23,-USD-ért :-) Le a kalappal,de már MO-n is lehet kapni 2 cégnél!
    Még egy zavaró dolog,hogy helyet foglal a készülékben a sok kínai alkalmazás és nyelv,de ezt is ki lehet gyomlálni belőle a Flash Toolal.
    Én félek valahogy neki állni új ROM-ot feltenni rá,félek,hogy elcseszem... :-(
    Amúgy nem is tudok lelket csiholni bele,hogy a PC-m lássa,azaz CSAK merevlemezként tudom látni.
    Kérdezzetek és válaszolok majd nektek.
    Üdvözlettel!

    ,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Új hozzászólás Aktív témák