Új hozzászólás Aktív témák

  • berigazek

    őstag

    Tisztelt Kollégák!

    Nem vagyok kezdő Dual SIM-es és maga okostelefon felhasználó,de mégis segítséget kérnék tőletek.Ha tudtok segítsetek kérlek szépen.
    Nekem 1 hónapja egy ZOPO ZP200-asom van,amit nagyon szeretek,rendeltem utólag hozzá egy HDMI kábelt és nem müködik,azaz nem ,,látja TV-t és fordítva" :-(
    A Settings (Beállításokban) nem kell különös képpen semmit sem bállítani,automatikusan felkéne ismerje.
    Leht,hogy ROOT-oltam és ez ,,nem tetszett" neki vagy kitöröltem véletlenül valami fájlt,mert a HDMI Menüje is halvány,nem enged belépni a HDMI Settings-be....
    Ja ...és még egy dolog:USB adatkábellel sem ,,látom" ,azaz nem tudom PC-el összekötni,mert a drivereket sem lehet feltenni a Windows 7 64 bit-re...vagy én lennék ennyire béna?? :-(
    Tanácsokat várok!
    Nem szeretném feltenni az Android 4.0 verziójú firmware-t,mert még nem tökéletes,de friisiteni szeretném,azaz a gyárit a 2.3.6-sat visszatenni (mert lehet,hogy sérült!!!) hátha ez megoldaná a problémáimat...honnan tudnám letölteni,annyit vadászom és mégsem találom :-(
    Ha megtalálnám talán akkor sem tudnám otthon frissiteni,mert nem kommunikál a PC-el CSAK merevlemezként tudok írni rá!!
    Várom hsz-kat.
    Tisztelettel,
    József!!!!

    ,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Új hozzászólás Aktív témák