Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    Sziasztzok, köszi mindenkinek!

    Annyira nem noname... szerintem. :U Ez az első ilyen telefon, amin kb minden működik, több min egy éve. Volt már evolveo, oukitel, nomu, agm...

    És szerintem sem az a baja, hogy kevés a ram, még sosem akadt, vagy lassult be, igaz nem játszom rajta, vagy futtatok sok párhuzamos alkalmazást, döntően telefonnak használom.

    Az ébresztő az nem a gyári volt, hanem a stupid alarm, ami még egy telón se okozott gondot, halál primitív program. 1 időpont = 1 csörgés, mint régen a felhúzós vekkerek. Nem kell hozzá programozni, bepipálni, kipipálni semmit félálomban este. időpont --> csörgés. Ennyi. Már ha ha ki nem lövi valami az appot.
    De ehhez miért kell bátorság?

    Újabb frissítés nincs rá. MEM optimalizációs program nincs rajta, a beállításban egyetlen ilyen opció van, hogy a akkumulátoroptimalizálást alkalmazza-e az adott appnál, de ezt kivettem, ettől még kilövi. Illetve nem minden appnál ajánlja föl a háttérben futás engedélyezését, de attól is kilövi. A háttéralkalmazásokban a leg megengedőbb opció a "normál korlátozás"... :F

    Ami külső app, az a SD Maid pro, de az nem csinál ilyet. a greenfy, és a killer valamit letöröltem.

    elég misztikus... :F

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák