Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz aytukabozs #134004 üzenetére

    Szia! Az én véleményem az, hogy nagyrészt nem a töltővel van gond hanem a kábellel. A múltkor vettem egy kábelt a PC-hez mondván a réginek az érintkezője elfáradt. Aztán kiderült, hogy azzal a kábellel a 2A-es töltő sem képes az 1800mA-es aksit feltölteni! A honornál éppen szinten tudta tartani a telót és 1 óra után 5%-al nőt a töltés úgy, hogy nem nyomkodtam. Aztán bementem a haverokhoz egy kis eszmecserére és kiderült, hogy amit náluk lehet kapni és teszteltek ott is óriási az adat/töltési eltérés. Az egyszerű mezítlábas kábelek (amit még el mernek adni) alig tudják az 1A-es töltést átvinni! Ami jobb és gyorsabb adatátvitelre képes az pedig horror áron tudják ők is beszerezni 3eft-tól indul. Azok amik 1000ft-alatt be tudnak szerezni, szinte mind selejt és töltésre alkalmatlan a benne levő vezetékek anyaga/keresztmetszete miatt.
    Az otthoni töltőkkel/vezetékekkel ezt kipróbáltam és sajnos igaz is! A honor 2A-es (kínai csatlakozós :K ) töltővel a saját kábelével feltölti a telót 1,5 óra alatt. A samu-hoz kapott kábellel 2óra. A beex kábelével szintén 2óra. Ja és a méret a lényeg :D
    Ez csak az én tapasztalatom nem kell senkitől link a "szuper" kábelre! :N

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák