Új hozzászólás Aktív témák

  • detroitrw

    addikt

    Bluboo Picasso :)

    kb. 2 hete nyúzom a fent említett telót. 1-2 összegzésbe összefoglalva leírnám a negatív és pozitív észrevételeimet.

    + általános felhasználás mellett teljesen lagmentes (K-@ Mail (5 fiók), whatsapp, ucweb (5-6 fül)) [nem játszok!].
    + ram kezelése szerintem jó, 700MB alá még nem ment ahogy láttam (cooltools), a progik bezárása után a bekapcsolási állapothoz képest ~ -100MB (3c toolbox max 15-25MB-ot tud felszabadítani), alap állapotba 1200+MB
    + melegedése kézzel alig észlelhető, gondolom köszönhető a fém keretnek is, egyáltalán nem vészes
    + könnyen root-olható
    + gsm szint teljesen stabil (én is hallom s engem is hallanak rendesen)
    + gps (net rásegítés nélkül!) nyílt terepen <20mp, mozgó járműbe 30-40mp, utána stabil jelszint (GPS status&toolbox progival)
    + üzemidő (mivel ez felhasználástól függő, így relatív!) nekem jó, két naponta töltöm (pl. reggel feltölt akkor másnap este megy töltőre)

    - a hátlap hiába "design" ha kicsit teflon hatású (csúszós), tokosok előnybe :))
    - a hátlap nincs teljesen ráfeszülve (pár mAh -val nagyobb akksival nem lenne baj :K ) a kütyü "belére" (akksi feletti részen) így erősebben megfogva picit (alig hallani) ropog (a hátlap levételnél nem érdemes finomkodni :N )
    - a hangszóró nem az erőssége, (szoftveresen lehet rajta finomhangolni!) [hozzáteszem zenébe eléggé finnyás vagyok], (teló nálam akkor add ki hangot ha ébreszt :U )
    - wifit néha ki-be kell kapcsolni mert elfelejt rácsatlakozni (valószínű szoftveresen orvosolható), amúgy stabil jeltartás
    - nincsen fix menü gomb hanem azt a képernyő méretéből "harapja le", nem vészes inkább csak szokni kell pl. videók alatt az elővakarását

    -- kamera ... itt nehéz szavakat keresni ... :) de a javításokkal (OTA) ezt gőzerővel csiszolják (pár komolyabb fényképezős progit kipróbáltam kevés javulást észleltem)

    Ezeket összevetve én merem ajánlani, HW és software szinten nagyon egybe van a kütyü. Akinek nem lételeme a fényképezés nagyon jó társra lelhet a kütyübe :K

    Ha bármi kérdésetek van a telóval kapcsolatosan szívesen válaszolok (ha tudok ;] )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák