Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Outlander #119013 üzenetére

    Néztem előtte, ráadásul a Zsírbeszt EU raktárából kértem pár dollárért biztosítást,így kábé egálban volt. Nekem valamiért az az érzésem, az ebayes eladók jobban komolyan veszik a garis kérdéseket (és értékeléseket). Én is úgy tudom, hogy a legtöbb boltnál ez a rendszer, a Xiaomishopnál mintha úgy láttam volna,hogy EU szervizt is írnak (most nem ellenőriztem). Én csak azt mondom,hogy most tuti nem úgy döntenék, mint akkor: vennék egy itteni aprós eladótól újan,garival, mert tudom,hogy többet ér nála a gari,mint a fenti helyen. Meg megvárnék több tapasztalatot, mostanra azért már szállingóznak a negatív infók is,nem csak a rózsaszín köd.

    Ja, a Parishoz infó: az X-es változatnak butított mindkét kamerája, azt hiszem,ennyi a különbség, egyébként a nem x-esnek ugyanaz a fő szenzora a kimovil szerint,mint a Huawei p8lite-nak,bármit is jelentsen ez :P
    (Szerintem a legaljánál jobb,de nem lennék elégedett vele)
    A gold tudtommal a simának az aranyszínű keretes változata.

    Akos727: sebességre nem nagyon van panasz, újraindulás volt már,de talán kettő rémlik.mondjuk nem én nyúzom. A kijelző kifejezetten faja lenne a világos folt nélkül :P
    Hangminőség és az a hülye sípolás: vazze, ZolkoW,komolyan gondoltad,hogy 40ért tökéletes telefont kapsz?! :DDD győzött a kalandvágy,hiába.

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák