Új hozzászólás Aktív témák

  • peter76bp

    senior tag

    válasz beers #11012 üzenetére

    Ok, de nem a recovery felpakolása a kérdés, hanem a ROM-é. CWM recoveryt simán felraktam mtkdroidtools-al és utána a CWM-el csináltam mentést, majd feltettem vele a magyar romot, mivel PM-ben a CWM-et javasoltad eredetileg. Sok lehetőség meg nincs a CWM-en belül egy rom feltételére, szóval nem tudom mi ketten mit rontunk el, hogy nem jó nálunk, nálad meg jó volt.

    Közben haladok előre, működésre bírtam a CWM-et, de a régi mentés nem megy vissza. Ha visszarakom, akkor a ROM bootnál jön a szétfolyás. Mivel az eredeti CJ-ThL.120829.6577.COM.EN telepíthető verzióját nem találom leszedtem az általad említett v0.5.2-t és azt raktam fel. A g-szenzor hibátlanul megy vele. Visszaraktam a magyart ugyanúgy nem megy. Erre varrjon valaki gombot :W

    SP Flash Toolhoz USB VCOM Drivert kellene telepíteni, de Win7-re az istennek nem tudom feltenni, mert a HTC drivere tette vissza magát. Most nagy nehezen kigyomláltam, de most meg hiába adom meg a vcom drivert win7 azt mondja nem található driver a megadott útvonalon. Nem értem mi van, nem szokott nekem ennyi bajom lenni az ilyen dolgokkal :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák