Új hozzászólás Aktív témák

  • synar

    őstag

    válasz matyi19 #104024 üzenetére

    Második napja tesztelgetem a UMI Hammert. Most eltekintve attól, hogy valamiért nem tudom életre kelteni a 2. SIM foglalatot, leírom a rövid értékelésemet pontszámokban kifejezve: 1-5-ig. A Needrom-ról telepítettem az Official Update 04/27/2015 verziót, főként a wifi, bt és GPS térerő javulását érzékeltem a telefonnal érkezett firmware-hez képest.
    - anyaghasználat, összeszerelés: 5 pont (nagyon minőség érzetet nyújt)
    - kijelző fényereje betekintési szöge, érzékenysége: 5 pont, (IPS szintet figyelembe véve)
    - a launcher gördülékenysége, a rendszer sebessége: 5 pont (Antutu: 31200)
    - a hátsó- és a beszédhangszóró tisztán szól és elég hangos: 4 pont (azért van ennél jobb is)
    - a mikrofon érzékenysége és minősége: 5 pont (hangrögzítővel tesztelve, több méter távolságról is tiszta, érthető a felvett beszéd)
    - wifi, bt, 3G, 2G, térerő: 4 pont
    - GPS érzékenysége (nem teszteltem még, csak az ablakba téve, korábbi készülékeimhez viszonyítva) 3-4 pont
    - a kamera jó fényviszonyok között is mosott, szemcsés, a széleken életlen, monitoron belenagyítva elkeserítő képeket készít: 3 pont
    - a videó minősége még gyengébb: 2 pont
    (láttam már a neten szebb felvételeket is ezzel a telefonnal, de legjobb esetben is hullámzó a beszerelt kameramodulok minősége),
    - a dupla led-es vaku fényereje is nagyon gyenge: 2 pont
    - akku, két nap tesz alapján megítélve tényleg elég gyenge: 2 pont (mai használat 7 óra 20 perc után 38% on áll, 2 óra 55 perc kijelzőidővel)
    Ha van további, kérdés szívesen válaszolok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák