Új hozzászólás Aktív témák

  • han_lev

    senior tag

    válasz junkpod #100044 üzenetére

    Jó igen, én is így csinálom. De csak mert standby dualsimes a telóm. ha aktív lenne (amihez antenna kellene hogy legyen benne, ami miatt drágább lenne) akkor lehet hogy alkalmanként mégis csak letenném akivel beszélek.
    No és mivel ugye a lényeg sokszor az ingyenes beszéd, és ezzel együtt jár az is, ugye, hogy sokszor csak úgy csevegünk, és amikor bejön egy fontos hívás, akkor letesszük. Én sokszor tettem már így, vessetek meg érte. De ugye ha nem aktí a másik szim, akkor onnan nem jöhet be beszéd közben egy fontos hívás.
    Tudom, bunkó vagyok, hogy vannak fontos és kevésbé fontos hívásaim, de valahogy úgy érzem, hogy ez az aktí-stanby vita csak azért van,mert a telók nagyrésze nem aktív. Így kénytelenek vagyunk a használtahoz elméleteket gyártani (mondom én is így vagyok vele). Viszont ha ugyanabból a telefonból ugyanannyiért lehetne választani, hogy aktív dualsimest veszel vagy nem, akkor majdnem biztos, hgoy mindenki aktívot venne. :U

    Hangsúlyozom, ugyanolyan feltételek mellett.

    De mivel annyira szűk az a réteg, akiknek szinte létkérdés az aktív dual sim (többek között nekem sem, valahogy csak kibirom azt a kis ajtócsapkodást :D ), ellenben annyival drágább a gyártása, hogy a gyártók elgondolkodtak a várható tiszta profiton a gyártási bekerülési költségek tükrében, így arról a szűk rétegről, akik nem tudnak kompromisszumot kötni, lemondtak ( legalább is azoknak a készülékekenek a javára, amelyikben van aktív dual sim) ezekről a vásárlókról. Akik meg mégis gyártanak ilyet, azok meg is kérik az árát. :K :O

    És igen, tudom, hogy már kitárgyaltuk, de én még nem írtam erről, bocsánat.. :R :R :R :R

    Senkit meg nem sértve, és semminek a pártján nem állva, pusztán leírtam amit gondolok.

    MI9 6/64

Új hozzászólás Aktív témák