Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyorotyere

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagy bajban vagyok! Van egy HTC One M7 es telefonom. Egyik este jött rá valamilyen frissítés 3 programé (emberek stb) megcsináltam és reggelre behülyült a teló.

    Nem lehet a google olayről semmit sem letölteni, a lezárási képernyő teljesen más lett és néha oda vissza ugrál közben fekete hátteret mutat.

    Hibaüzenetet dob ki: .com.android.systemui leállt vagy ilyesmit. Ez minden telefonos beszélgetés után bejön. Olvastam, hogy hard reset csak az sd kártya elől kiveszik a pipát. Ez a telóba beépített a memória és az aksit se lehet kiszedni csak a simet és nem tudom kipipálni az sd kártyát.

    Fent ha lehúzom a képernyőt állandóan ott van hogy: prepraring your vodafone.
    És az a három elem amit frisíítettem: people, htc backup, internet. Ezek minden hard reset után felugranak de a telo nem tudja vagy nem kezdi el őket frissíteni.

    Többször volt már hard reset de a probléma nem múlik. Eddig semmi baj nem volt csak a frissítés után. Légyszi aki tud valami tanácsot adni segítsen mert nagyon fontos lenne, csak magyarul hogy én is értsem. Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák