Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz norbiphu #910 üzenetére

    Ez melyik tréning 1ébként, nem is emléxem ilyenre ... :)

    Szoktak válaszolni a levelekre? Melyik címen? Én, amikor 1ik haverommal észrevettük, h szarul van beállítva a db szerverük apache konfigja, akkor az összes létező mailcímre írtam, aminek köze lehet a gaméhoz, és senki sem válaszolt. Végül MysqlFronttal (meg a rossz konfig miatt lát6ó loginnal, jelszóval) beléptem a játékosok táblába, és kiadtam egy selectet úgy, h minden olyan játékos látszódjon, akinek nem normal user a státusza. (external developer, system developer, beta tester, ilyenek vannak) Kb 30-40 névre küldtem el a mailt ismét. Újabb 3 nap múlva kaptam választ egy external developertől, de még mindig nem tiltották le a filet, aztán rá 2 nap múlva a West Point Katonai Akadémiáról jött egy mail, E. Casey Wardynski ezredestől (Director of Army Game Project), sok megathanx-szel ... :)
    Ja, még kérte, h adjam meg a postacímemet, mert kapok ajándékot ... kicsit reménykedtem, h egy M4 - M203 kombit küldenek, de sajnos nem :C

    (Utána végre letiltották a filet és megváltoztatták a jelszót. 1ébként nagy mák, h nem találta meg egy rosszindulatú tag, mert full accessel bírt az egész db-re és pl a jelszavak még titkosítva sem voltak)


    Jah, vki kérdezte régebben, h lehet-e gépi ellenfelekkel nyomni a gamét: lehet! Az Americasarmy.lap.hu oldalról van link vmelyik klán lapjára, ahol le vannak írva a konzolparancsok, amikkel be lehet tölteni egy pályát csak a te kliensedre, tudsz magadnak fegyvereket adni (van pl Spas 12 shotgun is, ami hivatalosan 1 pályán sincs), és lehet ellenfeleket is lerakni, mondjuk elég primitívek, nem nagyon mozognak, de célbalőni jó rájuk :)

    [Szerkesztve]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák