Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    Asusok....1. 580 gtx matrix....
    2. 7970 matrix.....
    Hát.ami azt illeti vannak érdekes dolgok nálam a két karinál.......
    1 Példa...ETS 2 ami nem egy fps-meg gépgyilkos játék...de az 580 jobban viszi mint a Radeon..sok a mikrolagg a radeonnal,ami a gtx-nél nincsen...(érdekes azért ,hogy az adott kártyára optimalizált játékokban a Ge force jobb a sajátjában,és az evolvedben is.)
    2.példa...Dirt 3 fej fej mellett semmi lényeges eltérés az inkább radeonra alkotott játéknál.....
    Észrevételem..a Ge-forcem a Physx-miatt simábban teljesít, még az evolved játékokban is hozza a tutit,A radeon küszködik még itt ott...de ugye a fordulat most jöhet(jó az új driver a GCN t kihasználja) a keményebb játékoknál amik mostanában várhatóak.
    Kb 15 játék van a gépen és mint mezei júzer használom figyelem a karikat,Sem 3dmark,sem unigine,sem más teszttel nem nyaggatom őket feleslegesen,pontvadászat céljából,egyszer ment le rajtuk,mikor kipróbáltam őket..Ezek a tesztek nem érdekelnek.A 600-as Gtx-ek még kimaradtak az életemből mert fullHD-ban nem hiszem,hogy kell jobb az 580-matrixnál...Igen tudom..lassan kevés a másfél giga ram...de egyenlőre elég......

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

  • zolee5016

    őstag

    Számomra 2 dolog figyelhető meg..Márkától függetlenül....
    1 Valóban kevés emberkének adatik meg ,hogy középkategória feletti csúcshardverei legyenek.Ha az itteni topicokat nézzük,a kemény mag mind Ati Mind NV vonalon szinte mindig ugyanaz a 30-50 fő.....Szívesen olvasom a tapasztalataikat,hol épp örömüket,hol a szívást,mert ha én kb 1 éves késéssel elérem az adott cuccot könnyebb a dolgom.a júzerek kb 70%-a bizony csak így hírből ismeri a cuccok teljesítményét,tulajdonságait.
    2 A többség (nem PH-s) bizony vesz egy gépet bedobja a sarokba,asztal alá és power.ennyi..Egy opcionális (Pl WIN frissitést) még leharcol de a többihez nem igen nyúl,mert nem világos épp javít-e ,vagy ront a helyzetén...Igen ront ezt arra értem,hogy az NV driverek 301-után már inkább a 600-asokra gyúrtak,
    Így a régebbi szériákon nem sokat,vagy egyáltalán nem is javitanak.
    Bizony aki játszik,és van egy kb 460-560 szintű kártyája a mai napig is elvan 1650x1050 -es felbontáson minden gondd nélkül nem is kell neki nagyobb erősebb cucc.Oka talán az is hogy a játékok grafikái kicsit le vannak maradva egy 7970 vagy 680 valós tudásához.Általában a multiban jönnek csak ki az előnyei ,single-eben nem igen.....
    Borzasztó ez az én NV-re Én meg Ati-ra írok játékot felfogás is...... Szerintem azért most kiegyenlítetebb
    lesz a verseny mert az ATI megtalálta fegyvert az egyenlítéshez .értem ezalatt a GCN-t....
    Könnyen be is fogták az NV-t ......
    Személy szerint drukkolok nekik is,meg a NV-nek kell a verseny nekünk..mert előbb olcsóbban juthatunk a cuccokhoz........

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Új hozzászólás Aktív témák