Új hozzászólás Aktív témák

  • oliba

    őstag

    Gigabyte GTX 460 1GB OC változatom volt. Ezt cseréltem le HD7770-re, főkén a 100W-os fogyasztáscsökkenés miatt. A 7770 TOP-ot 1 hónap garival adták, cserébe nagyon olcsó volt. Gondoltam magamba, hogy 1 hónap alatt kiderül, ha van problémája. Ekkor még a 12.8-as drivert használtam, ha jól emlékszem, a lényeg, hogy elég sok problémám volt. ZeroCore alatt lefagyott, nem tudtam visszajönni. Játékok néha fagyogattak. Körbeolvastam és láttam, hogy nem csak én vagyok így, mert ez általános driver probléma. Örültem is magamnak, hogy nem a kártya a rossz. Aztán jöttek az újabb driverek, amivel mindenkinek jó lett, csak nekem nem. Ekkor kezdtem el gyanakodni, hogy hát a kártya nem jó. Ekkor már buktam az 1 hónap garimat a rossz driverek miatt. Ezennel köszönet az AMD-nek és ekkor már fél éve kint volt a széria. :U

    Azóta a GPU órajelet visszavettem 30MHz-cel és tökéletesen működik. Driverek is tökéletesek lettek azóta, amióta az AMD is adogatja ki a bétákat. Szinte előbb válaszol ezzel az AMD a játékbeli optimalizációs problémákra, mint az NV. Összességében nem bántam meg a cserét, csak azt a garanciát bánom

Új hozzászólás Aktív témák