Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    Nézegettem alternatívákat, néztem a forrasztott Kabiniket, de nem is olcsóbbak. 1-2 ezres, tényleg csak a foglalattal olcsóbb semmi más. Volt még a régebbi Brazos is, C-70 de hát az elég putri, meg az is csak 5 ezerrel olcsóbb.
    Aztán Intel oldalon az Atom meg a kis Celeronok, árban az se jobb, prociban biztos erősebb de vidiben eléggé kétlem.
    Beema-t viszont nem találtam, az akkor még lehet nem jött ki forrasztott formában, hanem csak notiba. De mindegy is, mert megnéztem a specifikációit, ugyanaz mint a Kabini. A csúcs Beema ami órajelben magasabb, de annyi, szerkezetileg nem sok módosulás van, igp is ugyanúgy 128 gcn. Úgyhogy nagyon nincs más, marad ez a Kabini 5350-nel, jó szolgálatot fog ez tenni hosszútávon is, érzem.

    Most csak a proci, lap, ram amit megveszek nagy nehezen, majd ha el tudtam adni a Core2 gépet. Aztán a nyáron ha lesz pénzem kap SSD-t meg gépházat is. De ha ügyesen tudok fából csinálni akkor gépházat magam csinálok. Viszont vidit már egyre jobban úgy érzem nem fog kapni, elég lesz az igp... De persze majd kiderül később.

Új hozzászólás Aktív témák