Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomdriver

    őstag

    válasz pc360 #46982 üzenetére

    Mindenkinek lehet erről véleménye és ezt tiszteletben kell tartani - én is ezt teszem. :R

    A baj az, amikor esélyt sem adsz a másiknak, hogy megértesse veled, kik szúrták el ezt anno és teszik ezt most is, hogy a vadnak egyre kevesebb legyen az élőhelye és ezért állománya szabályozásra szorul.
    Ezért nem a vadászok a hibásak. Mint ahogy azért sem, hogy a vadászat manapság már üzlet, és a gazdasági érdekek miatt az eredeti nemes cél lassan háttérbe szorul. Ez bizony nagy baj.
    Viszont azt is látom a lassan négy évtizedes vadászmúltam távlatából, hogy azok a "nagy" állatvédők, akik ágálnak ez ellen, pont ők nem tesznek az állatokért semmit. Meleg szobában, cikkeket írogatva, az emberek e témában való tudatlanságát kihasználva hergelni a közvéleményt ellenünk nagyon fair dolog és láthatóan el is éri a hatását.
    Csak tudod én még egy ilyen nagyszájúval sem találkoztam a havas téli erdőben, hogy hasonlóan hozzám térdig érő hóban bukdácsolva próbálja meg eljuttatni azt a zsák kukoricát az etetőhöz, hogy szeretett vadja éhen ne dögöljön.

    Részemről is off vége itt, más fórumon szívesen folytatom... :)

Új hozzászólás Aktív témák