Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Vertic #22 üzenetére

    Gratula! Végre nem csak pesszimista sztorikat olvasunk...
    (Hogy velem miért nem tud ilyen történni? :D)

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • tildy

    nagyúr

    válasz Vertic #22 üzenetére

    Mákos.Ez nettóban kb mennyi?Én is ennyit szeretnék kapni...Ja és te már melóztál valahol vagy nem?
    Ma a nokiánál voltam:A teszttől előszőr hanyattestem:
    Bode diagramok, négyszögjel felfutás változás stb.Istenem ezt már 5 éve, hogy tanultam.Aztána végén az infós részhez mindenhova írtam. Következett az interjú, kérdezgették hol melóztam stb.Nagyon érdeklődteka php-s és wapos dolgaim iránt, főleg a mávinformatikás melóm érdekelte nagyon őket.Megkérdezték mennyire vagyok otthon hardverek terén stb.Azt elsőre látták, hogy nem villmérnök vagyok, de én emiatt paráztam kicsit, hogy a tesztnél oda kevese írtam.Aztán megkérdeztem, hogy ez mennyire gond.A válasz számomra pozitív tartalommal bírt. Én 120-130 nettót kértem, de igazándiból 150 lenne az amire azt mondom, hogy full tökéletes, dehát ezt nem mertem kimondani.
    Egy problémám van vele:Komárom melé kell költöznöm, ha felvesznek.
    Mennék is , de a páromnak ha itt lesz munkája akkor nem tudom mit tegyek:(

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák