Új hozzászólás Aktív témák

  • MeTaL

    tag

    válasz Parameter #997 üzenetére

    saját tapasztalatból. Manapság nagyon nehéz elhelyezkedni ilyesmi pozicióban, vagy nézzük akár a rendszergazdát... Annyi van belőle mint égen a csillag. És hozzá kell tenni, hogy sajnos ezek a csillagok mind-mind munkát keresnek. Kínjukba már elmennek nettó 80-90 ezer forintért is dolgozni, mert már egyszerűen kénytelenek elmenni, hogy dolgozzanak végre. Ezekután nem fogják azt felvenni akit többet szeretne ezzel keresni, úgy mondom inkább, hogy nem fogják felvenni azt aki reális pénzt kérne a szakmájáért, tudásáért, mert nyílván felveszik azt aki a legkevesebbet kéri. Én úgy gondolom, hogy manapság már nem jó választás az informatikában elhelyezkedni. Jó igen ez egy kicsit nagyvonalú volt, el lehet azért helyezkedni, de inkább programozóként, vagy más területen. Szóval ez van. Legutóbbi interjús tapasztalat az volt, hogy megkérdezte a kedves Úr, hogy benne lennék-e abban. hogy a fizetésem X részét feketén kapom-e. Persze, benne lennék, csak ez is már milyen gusztustalan dolog... Hogy már most én is pályakezdőként, ilyennek tömködik a fejem. Akkor mi lesz később? ... Fos az egész. Elegem van. Most már pálya után néznék. De nem tudom mit tanuljak. Mit szóltok a klímaszereléshez? Mennyire lehet benne elhelyezkedni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák