Új hozzászólás Aktív témák

  • Tv

    senior tag

    Sziasztok! Jelenleg a következő helyzetben vagyok. Bsc (infós) képzésnek a vége felé járok (még elvileg két félév lesz, de nem igazán kell bejárnom semmire már), de szeretnék főállású munkára jelentkezni. Nappali képzésen vagyok, de jelenleg passzív féléven. A következő félévben aktívra akarok menni, és haladni a sulival is, de a munka lenne most az elsődleges. Ahová jelentkeznék, az egyébként elektro/infó ismereteket igényel, és technikusi szintű pozíció. Rendelkezem elektronikai technikusi végzettséggel is. A jelentkezésemben/CV-ben miképp adjam elő azt, hogy szeretnék náluk dolgozni, de majd az egyetemet is szeretném befejeni mellette. Most nekem tényleg a meló lenne az első és nem szeretném, hogy azt gondolják, hogy csak a passzív félév miatt akarok ott dolgozni aztán lelépek a következő félévben. Már a legelső körben írjam a teljes helyzetet, vagy csak ha behívnak interjúra akkor térjek ki a részletekre? Tehát annak az érzékeltetése lenne a lényeg ( és ez is a valós helyzet), hogy ez a pozíció fontos lenne nekem és elsődleges, a sulival meg haladok majd mellette ahogy tudok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák