Új hozzászólás Aktív témák

  • kstcsk

    tag

    válasz estikornel #7993 üzenetére

    Szia!

    Elsőnek is fel a fejjel. Ha úgy érzed, hogy az egyetem jelenleg nem a legjobban járható út, akkor ne erőltesd, elkezdheted később is. Annak nincs értelme ha az első év végén kifogysz a pénzből, több kárt okoznál mint hasznot. Szerintem legyen egy biztos "alapod" mire elkezded, félve, állandóan azon idegeskedve élni/tanulni hogy mi lesz 2 hónap múlva, nem lehet... A nyelvvizsgát érdemes lenne minél hamarabb megcsinálnod, egy értékesítői munkatársnál (illetve sok más esetben) előnyt jelent. Nem tudom milyenek a lehetőséget Dunaújvárosban és környékén, de böngészd az álláshirdetéseket, legyen egy egyszerű és tartalmas CV-d, járj nyitott szemmel, érdeklődj. Érthető, hogy a nehéz fizikai munka nem a te tereped, és csalódás ért, de ettől függetlenül meg kell próbálnod elvállalni olyan munkát is ami nem álmaid netovábbja. Természetesen nem onnan kell nyugdíjba menned, mellette pedig marad idő a nyelvre is. Egy MM-ben sem dolgoznak feltétlenül eladói végzettséggel rendelkezők, sokkal fontosabb, hogy érts az adott területhez, illetve tudj beszélni :B

    @xeon.Szabi

    Sajnos akármennyire hihetetlen de nagyon sok multi cég van ahol műszakpótlékokkal együtt is csak 100-110 ezer a nettó bér. Tudok kevesebbről, többről is.

Új hozzászólás Aktív témák