Új hozzászólás Aktív témák

  • xEon1337

    őstag

    válasz estikornel #7993 üzenetére

    A továbbiakban is Dunaújvárosban szeretnél maradni? Van ott a városban ilyen elektronikai bolt, amiket említettél?

    Ha teheted, akkor minél előbb tedd le a középfokú nyelvvizsgát, legalább lesz róla papírod, ami sok esetben előnybe hozhat a többi jelentkezővel szemben.
    Nem teljesen vagyok tisztában vele, de nem úgy van, hogy ilyen bolti kereskedőként, eladóként is kell rendelkezned ennek megfelelő OKJ-s végzettséggel? Ha tényleg ez az álmod, akkor azt hiszem kénytelen leszel beiratkozni egy ilyen képzésre.

    Ez a 110.000 nettó nekem nagyon kevésnek tűnik, még egy betanított munkás is többet kell keressen ennél azért manapság Magyarországon. Nem akarok indiszkrét lenni, de ezt az "egyedül élsz"-et úgy kell érteni, hogy a szüleiddel, de nincsen barátnőd? Mert ha tényleg egyedül és ennyiből kellene megélned, akkor minden tisztelemet..

    Nagyon fiatal vagy még, ha nem is akarsz egyetemre menni, szerintem a legjobban akkor jársz, ha egy rendes szakmát megtanulsz, amit ha becsületesen végzel, utána halálra keresheted magad akár itthon, akár külföldön. Asztalos, ács, villanyszerelő, bármi..

    "Less but better" - Dieter Rams

Új hozzászólás Aktív témák