Új hozzászólás Aktív témák

  • TheVeryGuest

    senior tag

    válasz tildy #131 üzenetére

    Hát, ha nem húzták a szájukat, amikor időt kértél, akkor nem lesz gond. Én azért szeretem ha van legalább egy aláírt szerződésem. :)) Komáromban szerintem még vagy 3 hónapig nem nagyon fogsz csinálni semmit, ha felvesznek. Ennyi idő alatt esel át a céges agymosáson (induction). ;] Szóval egy hónap ide vagy oda nem sokat számíthat.

    Nekem úgy tűnt ez igazából csak szinkron-probléma. Valójában mindenképpen maradnál Pesten ha lehetne, csak még nem válaszoltak, hogy kellesz-e. Esetleg próbálj beszélni a PSE-s reménybeli leendő főnököddel, hogy mikor születik meg a döntés pontosan. Elmondhatod a problémádat is, hátha megmondja, hogy biztosan felvesznek, biztosan nem, vagy talonban vagy. Már az is segítség.
    Én annak idején 3 naponként felcsörgettem a titkárnőt, hogy mi van már. Mondjuk akkor nem is vettek fel. :U

    Nem is tudom melyik rosszabb, ha senki sem akar felvenni, vagy ha több helyen is esélyes vagy és el kell döntened hová menj. :o

    “Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Új hozzászólás Aktív témák