Új hozzászólás Aktív témák

  • opeter70

    senior tag

    Nem tudom, hogy olvassa-e valaki a topicot, vagy csak magamban beszélgetek, de most akciós a játék a steamen.
    Most 5 Euró az alapjáték hétfőig.

    De ha már itt tartunk, meglehetősen csalódtam ebben a steames verzióban (és egyúttal meg is válaszolom a saját előző kérdésemet).
    Mégpedig a LAN multiplayer játékmód teljes hiánya miatt.

    Én kizárólag azért érdeklődtem a játék iránt, mert a gyermekemmel szerettem volna itthon helyi hálózatban játszani.
    Mivel a megvásárolt és letöltött játék csak a steamre bejelentkezve indítható el és 1 accountról egyidőben csak 1 példányban futhat a játék, ígyhát kénytelen voltam regisztrálni egy másik steam accountot, arra is megvásárolni.
    Természetesen nem vágott földhöz a 2x5 Euró és nem is azt kifogásolom, hogy 2 példányban kellett megvásárolnom a játékot.
    Az már sokkal inkább zavar, hogy így sincsen LAN opció.
    Tehát kénytelenek vagyunk interneten kersztül játszani a játékot, holott itt ülünk egymástól 5 méterre egy helyi hálózatban. Ami már csak azért bosszantó, mert az internet kapcsolat miatt néha azért laggol a játék.

    Csak mellékesen jegyzem meg, hogy a CD-s verzió 1 példánya 3 useres LAN játékra adott lehetőséget.

    Az valószínú, hogy csak az én bénaságom miatt van, de a másodjára regisztrált steam accountomat nem tudtam felvenni "barát"-nak (hiába keresek rá, nem látom).
    Ígyhát kénytelen vagyok publikus lobbyt indítani, így viszont gyakran előfordul, hogy be-be ugrik 1-1 "nem kívánt" játékos is.

    Mindezektől eltekintve azért happy-enddel zárult a történet, mert 10 euró és mémi bosszúság árán most iszonyú boldog a gyermekem, hogy végre együtt játszhatunk. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák