Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz dangerzone #4 üzenetére

    Hamarosan kipróbálom én is, csak még nem jutottam hozzá. Úgy fogom kipróbálni először, hogy nem töltöm le hozzá a 16 Gb-os UHD pakkot, hanem azt utána ha már kipróbáltam és kíváncsi vagyok, látok -e majd különbséget.

    Nem lehet amúgy, hogy a bloomot nem kapcvosltad ki és azért lehet nehezebben látni az egységeket? Én már a beállításokba belenéztem és első dolgom volt kikapcsolni a bloomot meg a vignettát. :)

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Tudom hogy már nagyon régen jártam itt, de egyszerűen eddig még nem jutottam a játékhoz eddig. Na most a koronavírus lehetőséget teremtett és végre elkezdtem a Definitive Editiont és az első dolog ami feltűnt, az mindjárt indításnál fogadott:

    - Már nem kapjuk meg a sakkjátékos-csatás videót az elején, az a videó egyszerűen annyira belém égett gyermekkoromban, mikor az eredeti játékkal játszottam, hogy mai napig pontosan emlékszem rá és ikonikus számomra. Minden játék előtt megnéztem, annyira tetszett. Nem állt volna sokból azt a videót másnem felskálázva belerakni, azonnal visszajött volna a nosztalgia.

    - A hangok is mások voltak, de ahogy felfedeztem a menüben a classic opciót, vissza és állítottam és az szuper

    - A narrátort viszont lecserélték a kampánynál, ami nagyon kár. :( És igazából ez eddig a legnagyobb szívfájdalmam a játékkal, mert eddig még mod sem készült hozzá. Az eredeti annyira művészi, ikonikus és motiváló...ég és föld a különbség a régi javára. Nem kellett volna semmit csinálni, csak 1:1-ben belerakni az eredetit és kész.Vagy legalább lehetne választani az új és classic közül... :(

    Eddig ennyi bajom van a játékkal, grafikailag amúgy nagyon szép és szuper egyébként, de mint mondtam, a hangulat az adott dolgok miatt nem ugyanaz. Remélem hamarosan készül hozzá mod, de az AoE fórumon azt írta az egyik modder, hogy nem egyszerű a dolog, sok időbe telik: Age of Empires II DE: Original Sounds

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz dangerzone #36 üzenetére

    A multit még nem próbáltam, ha végigvittem a kampányt(azaz tutorialt a multihoz), akkor mindenképpen ki fogom. Ma szerintem a kampányt fogom nyúzni.

    Amúgy a multit egyszer régen kipróbáltam és ugyanaz volt a problémám, mint amit (#32) Anonymus23 írt: ugye én mindig úgy játszom, hogy szépen fejlesztgetek és ezért eleinte kevesebb katonám van. Na most multit amikor egyszer kipróbáltam, elkövettem ezt a „hibát” és bár én már fejlettebb voltam az ellenfélnél meg végig volt építve a falam, de ő olyan nagy sereggel jött a falamhoz, hogy nem bírtam vele, hiába voltak őrtornyaim íjászokkal megtöltve meg küldtem oda parasztot javítani. Szóval így hamar le is győzött az ellen és ott jöttem rá, hogy a multit máshogyan kell játszani, nem lehet nyugodtan építkezni, gyűjtögetni meg fejlesztgetni, mert akkor hamar lerohannak és annyi.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Figyelem, elérhető lett a mod, amely visszaállítja a kampányhoz az originál akcentusos narrációt :Y

    Original AoE2 Campaigns - English Sounds
    Original AoE2 Campaigns - Backgrounds
    Original AoE2 Campaigns - Images

    Az eredeti hangokon kívül akár visszakapjuk az eredeti háttereket és képeket is! Nagy köszönet jár JoaAOE a mod készítőjének! :R

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz dangerzone #45 üzenetére

    Multit még mindig nem próbáltam, de Steamen ezekről a problémákról mintha valamit olvastam volna. :K

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák