Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz dangerzone #36 üzenetére

    A multit még nem próbáltam, ha végigvittem a kampányt(azaz tutorialt a multihoz), akkor mindenképpen ki fogom. Ma szerintem a kampányt fogom nyúzni.

    Amúgy a multit egyszer régen kipróbáltam és ugyanaz volt a problémám, mint amit (#32) Anonymus23 írt: ugye én mindig úgy játszom, hogy szépen fejlesztgetek és ezért eleinte kevesebb katonám van. Na most multit amikor egyszer kipróbáltam, elkövettem ezt a „hibát” és bár én már fejlettebb voltam az ellenfélnél meg végig volt építve a falam, de ő olyan nagy sereggel jött a falamhoz, hogy nem bírtam vele, hiába voltak őrtornyaim íjászokkal megtöltve meg küldtem oda parasztot javítani. Szóval így hamar le is győzött az ellen és ott jöttem rá, hogy a multit máshogyan kell játszani, nem lehet nyugodtan építkezni, gyűjtögetni meg fejlesztgetni, mert akkor hamar lerohannak és annyi.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák