Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Adguard Premium (Android, PC, és egyéb rendszerekre, valamint Edge, Chrome, Firefox, Opera böngészőkhöz

    Ennek a kiváló reklámblokkolónak még nincs topicja, holott nemcsak egy egyszerű reklámblokkolóról van szó, hanem az egyik - ha nem egyenesen a legátfogóbb ilyen megoldásról - legjobb multiplatform (operációs rendszert és böngészőket tekintve is igaz) applikációról van szó. Több is annál, mert nemcsak a reklámokat blokkolja, de a káros oldalakra is odafigyel.

    Mivel van mobilinternetem és mert a Telekom végre meglépte azt, hogy az adott havi kvótából fel nem használt rész, immáron nem vész el, így érdekelté váltam abban, hogy androidos eszközömön is szűrjem a reklámot! Olyan megoldás kellett, ami NEM igényel root jogosultságot, és amit ismerek, valamint nagy hatékonyságánál fogva használok is.

    Az Adguard.com oldalról lehet beszerezni Androidra az applikációt, melynek hatékonyságát misem bizonyítja jobban, mint az a tény, hogy a Google Play áruházban nem található meg, hiszen a Google-nek nem érdeke a reklámok mobilon való szűrése sem. Ezért sincs például a mobilos Chrome-ban kiegészítő támogatás. Androidos Firefoxban például van, és oda olyan reklámblokkolót tesz az ember, amilyet akar. Viszont Androidon a Chrome az alapértelmezett böngésző, és miként anno a Norton is, a Kaspersky is csak ezt védi. Tehát evidens, hogy a Chrome-ot szerettem volna használni továbbra is. Viszont látszik tisztán, hogy az irányzat amit a Google képvisel így az 5x-edik főverzió után is, az az, hogy nem lesznek kiegészítők Chrome alá, ami érthető volt még pár évvel ezelőtt a relatíve alacsony felbontás és kis kijelzők korában, de példának okáért, a prémiumkategóriás Huawei MediaPad M3 8.4" 4 GB RAM/64 GB ROM 4G/LTE táblagépemen aminek nagyobb a felbontása mint QHD kijelzőjének köszönhetően, mint a monitorként funkcionáló FHD-s tévémnek, is be kell érnie okostelefon nézettel induló Chrome-mal. Ami mondjuk a Huawei sara lehet, mert Nexus készülékeimen volt táblagépnézet Chromeban, persze kiegészítő támogatás az nem.

    PC fronton úgy néz ki a dolog, hogy Kaspersky Internet Security van még a Windows 10 rendszereinken, de tervezek átállni amint lejár a licenc Windows Defender + Malwarebytes Premium Lifetime + Windows tűzfal trióra, és itt jön képbe a Windows 10-re is elérhető Adguard for Windows

    Most húsvéti akció van, tehát:

    "Eggcellent Easter sale
    Adguard team wishes you and your family good health, prosperity and a very happy Easter.
    Let’s celebrate with a promotion - 35% off on ALL licenses (including prolongations).
    Special offer is valid until April 17."
    https://adguard.com/en/license.html#new//18/MOBILE/36500/1/

    Na most itt jön a vízválasztó. A két csapásirány: ingyenes megoldás, vagy univerzális fizetős? Nos én sokáig használtam ingyenest, de ugye az csak androidos Mozilla Firefox alá van.

    Tehát fizetős modellre szavaztam. Van olcsón 1 éves licenc, és van drágábban Lifetime. Az Agnitum esete óta, illetve a Malwarebytes féle kivezetik a lifetime licencet hozzállás óta (nekem még olyan licencem van szerencséje abból is), kicsit elbizonytalanodtam. De a végén úgy voltam, hogy vagy élettartamlicencet vásárolok vagy semmilyet.

    A fejlesztő oldalán vásárolva közvetlenül 35 €-ért 1 mobil + 1 PC licencet kaptam volna.
    Viszont miként megfigyelhető másrenszereknél is, vannak egyéb hivatalos forgalmazók is.

    Így találtam a még 11 óráig futó - jelen nyitó hozzászólás idején - akcióra a : https://bitsdujour.stacksocial.com/sales/adguard-premium-lifetime-subscription-2 linken, ahol 2 mobileszköz + 2 PC-s élettartam licencet adnak ennyiért, és még egy 10%-os további kedvezményt nyújtó kupont is adnak.

    Nyilván ez volt a jó választás, hiszen 2 PC van a családban Windows 10-zel, és egy táblagép. Szerintem remek vétel volt. Mindenkinek kellemes húsvétot !

    Adguard Premium Android - Huawei MediaPad M3 8.4" 4 GB RAM, 64 GB Memory, 4G/LTE táblagépen

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák