Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz dashed #526 üzenetére

    Masszív támlája van, nekem egy kicsi holtjátéka van mikor hátradőlök úgy "izomból" ilyenkor van egy kattanás de ennyi. Ez még nem az a kategória ami egyenesen fogja tartani a hátad de ha egyenesen próbálsz ülni akkor, jól elhelyezett billentyűzettel segíthetsz a tartásodon. :) Két negatív pontja van szerintem, az egyik a fix karfa de mivel külön kell rácsavarozni moddolható ha van elég kreativitás hozzá. Én varratok majd rá egy magasított kartámaszt ami szivacsos (gyárilag kemény gumírozott) és ennyi. A másik, hogy az ülőpárnája kicsit kemény tehát úgy 1-2 óra után jelzést küld a fenekednek, azon keresztül pedig neked, hogy ideje felállni. De ugye amúgyis ajánlott olykor :)

    Ami jó benne, hogy ha IKEA felé jársz, minden gond nélkül tudod próbálgatni. :)

    Én már gondolkozok rajta, hogy valahogy eszkábálni kéne rá egy olyan konzolt amire a billentyűzetet fel tudom rakni, mert ha jobban magam előtt lenne akkor a tartásom is jobb lenne benne. Egyébként nekem hozta amit vártam én eddig ilyen régi céges széket használtam + fotelt (váltva, de inkább a fotelbe terpeszkedtem csak már szétültem és a derekamnak nem igazán tett jót), ehhez a kettőshöz képest sokkal jobb, konkrétan több kedvem dolgozni mint eddig :D

    40 ért én nem találtam jobb széket aminek ilyen frankó hálós háta lenne na meg kényelem plusz 10 év gar. Lehet valaki megkövez érte de szerintem ennyiért nincs jobb szék. 70-100k az meg nekem már az a kategória volt amire nem volt pénzem és nem is lesz.

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák