Új hozzászólás Aktív témák

  • Flood

    csendes tag

    Mistralos sztori ( egy az ötvenből!):
    8X-os Panasonic cd író vétel történt.
    Hazahozzuk, a cd írónak olyan a hangja mint egy rotációs kapának. :(
    Mondom: ez meg vajh mi a szent szar lehet?? Ujra bekapcs, de már a gép bekapcsolásnál ugyanez a hang fogadott.
    Hangos kerregés, kurrogás, de valami olyan iszonyú hangos, hogy azt hittem itt a világ vége, armageddon, egy Panasonic iró személyében. Na másnap visszaviszük.
    Köszönök->Nem fogadják.( no comment) Mondom a pimasz, hidrogén szőke fejü srácnak a pultnál, hogy bizony ''kukás az író''. '' vigyétek a szervizbe''-mondja Ő. Levittük.
    Ott ( kb 45 perc várkozás után )berakják egy gépbe, közben hangosan szídnak...hogy '' ...egy vadonatuj cd író nem lehet rossz...'' meghogy: ''letöltöttétek a legujabb drivert hozzá a netről??'' :O
    (ezeknek ez a kedvenc kérdésük!!!...visszavinnék egy lerohadt tápot, akkor is azt kérdeznék,
    hogy letöltöttem-e az uccso driver-t a netről!) ''HA.HA.''-mondom ''arra nem volt módom mivel a gépem el se indult miután ezt a szutykot beleraktam.
    Mondom: '' annyit kérek: próbálják ki!,de ugy hogy lássam'' ( a Ready-ben tudniillik kb. 3-szor vitték el úgy ''letesztelni a hamis, gagyi, működésképtelen cuccokat,
    (pl.: egy maxtor vinyót, ami NEM volt maxtor vinyó...az Isten tudja mi volt, és ráadásul 60 MEGA Bad sector volt rajta inditáskor...de nem voltak hajlandóak kicserélni...sőt mikor kilátásba helyeztem, hogy ennek következményei lesznek,ránk hívták a biztonsági őrt!!!!!)
    de ugy ''teszteltek'' hogy mi sose láttuk, és utána faarcal hozták vissza,
    avval a szöveggel, hogy ez bizony tökéletes ''öcsém'', de igy: ''öcsém'',
    Én vagyok 27, Ő volt bő 19...no comment) Szóval vissza a mistral-hoz:
    berakják a stuffot egy konfigba. UGYANAZ a harsány kerregés, zakatolás.
    Itt már nem tudtak mit kamuzni, mondják vidd fel ott majd kicserélik.
    Felmegyek ujabb bő fél óra várakozás után, ugyanahhoz a hirtelen szőke jómodorú diplomás sráchoz kerülök.
    Mondom itt a szervizből a papír, ki kell cseréljed. El kezdi nyomkodni a billentyűt: hát sajnos ilyen iró már nincs, de van 2X-es valami...noname.
    Na mondom azt talán akkor mégse, és akkor leszel szives visszaadni a pénzt.
    Erre rám néz: ''Várj''-aszongya. ''Van itt egy dobozos Yamaha ( de valami összevissza barmolt dobozban....rögtön tudtam hogy az is milyen fasza lehet! ;) ) arra ráfizetsz 30 rongyot és akkor rendben vagyunk.'' ''csakhogy''-mondom ''egy:nincs nálam + 30 rugó erre a célra, Kettő: azért mert dobozos nem adok érte +15-el többet.''
    ''Még egyszer mondom, ADD VISSZA A PÉNZT!''. Ekkor már emelt hangon beszéltem. Viszaadták a pénzt.
    Azóta nem jártam arra.

    Egy alkalommal azt mondtam a pszihiáteremnek: '' Engem mindenki utál...'' mire Ő- ''Na, ne túlozzon.... Hisz nem is ismeri magát ''mindenki''.

Új hozzászólás Aktív témák