Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Ez egy kibővített State of Play volt, semmint egy Showcase. Komolyan, a Pókemberen kívül az egyedüli, ami megütötte az érdeklődésemet az a Phantom Blade 0 volt. De amögött se dátum se semmi. Azon kívül full telenyomva ilyen indie meg kisebb címekkel, amivel nincsen semmi gond, csak normálisan azoknak ott a State of Play. Persze ott volt a Ghostrunner 2, a MGS3 Remake, a FF16 meg az Alan Wake 2, de a Sonytól egy egy órás showcase darában édes kevés. És szerintem onnan ered a bűz, hogy a nagy stúdiók nem igazán tudnak prezentálni semmit, legalábbis a közeljövőben nem. De persze értem, mutatni kell valamit a népnek, mert szezon van, de akkor nem kell hypolni a népet Showcassel, hanem vállalják fel ahogy ezelőtt is, hogy bocs, de most nincs sok AAA cím amit mutatni tudunk, lesz egy óra inkább kisebb címekkel, meg egy két komolyabb címmel és ennyi.

    És ha engem kérdeztek, azt a Pókember gameplay előzetest se mutatta volna meg szíve szerint az Insomniac. Csak hát gondolom Ryan papa az orrukra koppintott, hogy ősszel megjelenés, ideje mutatni valamit. Ami elég baljós.

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák