Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz a2d2 #22766 üzenetére

    Az ulos jatekokhoz tuti eleg lesz egy jobb minosegu USB3.0 kabel es ott nem is lenyeges hogy csak mondjuk 2-3m mert nem rohangalsz sehova. Egy ilyen magneses USB kabel/dugo kombot beszerzek en is ha itt lesz az ideje.

    (#22768) barcalaci84

    Az elso bekezdeshez - szerintem olyat olvasol bele ami nincs odairva. Eleg ha megnezed milyen kepminoseget kapsz ha a sima alap 1216x1344 szemenkenti render target az amit hasznalsz az 1440x1600-as Quest-en normalis bitrate mellett. Ott se latod a minosegromlast es peldaul ED-ben a kep meg mindig jobb mint a CV1-en hala a kisebb SDE-nek. A Rift-nel az alap render target 1344x1600 szemenkent, ha ezt hasznaljak es ebbol keletkezik az enkodolt video ott az FFR nem fog latszodni a szeleken. A mostani FFR szintek is a jatekonal csak akkor latszanak ha a legdurvabb beallitasokat hasznalod [link] Ott a Low es Medium beallitasokat nem veszed eszre (a slide-okbol itelve ilyesmit hasznalnak a videonal is, majd meglatjuk ha kint lesz az egesz anyag). Amit eszreveszel az a High Top amit a Vader Immortal elso resze hasznal pedlaul, de a Red Matter-nel ahol ha jol emlekszek High van hasznalva 0.9x render scale mellett ott mar azert keresned kell eloszor hogy megtalald.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • s7evcsenko

    addikt

    válasz a2d2 #22766 üzenetére

    A mágneses kábel nem biztos, hogy be fog válni, ugyanis annyira nem erős az a mágnes, hogy egy 5m-es kábel súlyát megtartsa, de még abban se vagyok biztos, hogy egy hirtelen fejfordításnál nem válna le róla.
    Legalábbis ami nekem van mágneses töltő kábelem, az nem tartaná meg az biztos.
    Ha létezik sokkal durvább mágnessel szerelt kábel is, akkor persze más a szitu.

    "Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Új hozzászólás Aktív témák