Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Jack@l #56 üzenetére

    Egyfelől miért kell a rendesen használható Oculushoz a 4K? Ezt nem igazán értem mert akárhogy is számolgatok a CV1 felbontásával, ahogy én számolok a pixelek száma a 4K-nak csak a harmada.

    A másik meg Pascalról nem tudom hogy gondolsz ilyen jóslatokat, egyáltalán nem lehet tudni azt sem, hogy a HBM2, a lebegőpontos precizió és a fine grain mit fog eredményezni az Oculus terén.

    Harmadikként annyit tennék még hozzá, hogy ne csak a legújabb játékokat nézd: vannak több éves játékok még régebbi játékmotorral, amik hatalmas élményt nyújtanak. Például egyik ilyen a CS:GO. Én a Half-life 2-t is szívesen végigtolnám oculussal pedig az is már iszonyat régi játék.

    Új játékok pedig ha jönnek VR-ra nem hasonlítható szerintem az átlagos felbontásokhoz, mert teljesen optimalizálásfüggő lesz a dolog és azt sem szabad elfelejteni, hogy az effektek egy részét érdemes ki vagy épp bekapcsolni.

    Egyébként neked milyen kártyád van?

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák