Új hozzászólás Aktív témák

  • zpeti2

    tag

    Ha lehet összefoglalnám az eddigi tapasztalataimat a cv1 rendelésemmel kapcsolatban:)
    Január 6-án az első órában megrendeltem Német címre, saját mail és bankszámlára, levonta visszatette, okézta a rendelést, májusi szállítással. Egy hónap múlva törölték indok nélkül. Supportnak levél, miért? Egy hónap múlva válaszolt Bob, elnézést kért rendeljem újra és visszaállítja, semmi arról, hogy miért törölték, mit kéne másképp. Elküldtem az új rendelési számot visszaállította május helyett júniusra, köszi Bob:)
    Rá egy hónapra ismét indok nélkül törölték. Megint support, kérdés hegyek, gyorsult a reakcióidő 10 nap múlva válaszolt Charles, nem szállítanak céges porta szolgálatos címre, (külön opció van rendelésnél erre, akkor miért adták ezt az opciót?) Csináljak Pay Pal számlát, hogy ellenőrizni tudják a bankszámlához társított címet, sehol nem találtam ilyen kitételt, hogy ezt így kéne. Ez tegnap jött, előtte pár nappal barátom intézett valódi Német címmel, bankszámlával rendelést, ma ezt is törölték indok nélkül, tehát van baj a rendelhető országoknál is:) Nem csak a kirekesztettekkel szórakoznak.
    Chrys, neked levonták az összeget a pay pal rendelésednél? Milyen bankszámlához van társítva, Magyar vagy külföldi?

Új hozzászólás Aktív témák