Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz Dyingsoul #143 üzenetére

    Vagyünk egy mai kínai közép kategóriás telót, van benne szoftver, jó kijelző, sokkal több és gyorsabb és nem utolsó sorban bonyolultabb hardver. 30e ft és azon már haszon is van. Nem olvastam el a hhsz-ed, mert túl hosszú, de remélem azért átérzed a mondandóm lényegét. (igen, van hardverfejlesztési múltam és rálátásom)
    Az oculus egy faék egyszerűségű dolog azokhoz képest, meg alapból is. (ezt már elmondtam régebben)
    Nem kell túllihegni a nagy "fejlesztést". Eddig csak arra vártak, hogy olcsóbban megkaphasság az eredetileg bele tervezett kijelzőt, mostanra ment le az áruk elfogadható szintre.
    Az eredeti feljlesztőgárda és ötletgazdák meg asszem ki lettek fizetve azzal a 2 miliárd dollárral, ők biztos nem buknak a bulin...

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Új hozzászólás Aktív témák