Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    Hali..Kábel toldás ügy.

    HDMI-t kínai toldóval próbálta valaki? Megy? Toldóm van itthon, viszont HDMI kábelem csak az a lapos volt, ami még 1.3 meg ráadásul egy 5m hosszú darab. Kipróbáltam ezzel beletoldva, Oculus home szerint minden oké, de nem volt kép a Riftben. Most döntsem el, hogy a kínai toldó vagy a kábel...

    Látom a hivatalos ajánlást, ami aktív kábelt javasol az USB toldására, 1 méteres passzívval próbálta valaki?

    Igazából én csak a HDMI-t akarom megtolni 1 méterrel, mert az már elég lenne, akkor be tudnám dugni az USB-t előre. Nem kéne az egésznek megkerülni a gépházat.

    Viszont régi a házam (CM Stacker) és emiatt az USB3 elöl egy utólag vásárolt kínai aljzatot jelent ami alaplapi tűsorról megy 60-80cm kábellel. Ez egy ilyen forrasztható aljzat, már úgy értem van két lába, a többi gyári, viszont így a régi USB2 helyére be lehet tenni. Nem gondolom, hogy gagyibb minőségű, mint bármelyik gyári gépházi csak én a leghosszabbat vettem, szóval inkább úgy kérdezem, hogy előlapi aljzatról megy a Rift?
    Most ezen agyalok, hogy abban vajon megy e vagy a gépházon belüli passzív kábel miatt már gebasz lehet :F

Új hozzászólás Aktív témák