Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zahi

    aktív tag

    válasz zolee5016 #23 üzenetére

    HA lesz egy kis időm megpróbálom leírni neked, hogy mi-hol van..? :D

    Ha kell a telefonszámom hívj fel és megadom!

  • Zahi

    aktív tag

    válasz zolee5016 #23 üzenetére

    Nos.. Először is, tudni kéne, hogy Lemezes, vagy Steam-es a játékod? Meg, hogy melyik game..? Elég nagy különbség van sajna..Legalábbis Kezelhetőség, "moddolás" szempontjából picit könnyebb a lemezes, mert mindent letelepít látható-kezelhető formában. A Steam nem csinál pl Gam Data könyvtárat, mert a saját becsomagolt adataiból nyeri ki a játékhoz szükséges infót, magát a játékot Tul.képp.( .acf, .gcf formátumban van ) Ebben az esetben neked kell csinálni egy Game Data könyvtárat, ahova majd bemásolod,telepíted az általad kiválasztott mod-ot!

    Ha lemezes: Akkor pl Te választod ki a mappát-meghajtót, ahova telepíteni fogja! Ha nem választottál meghajtót,(Ami elég nagy baj :D) akkor alapból a C:/-re rakja, sztem a Program fájlok között keresd..Nem tudom, milyen néven, mert soha nem telepítek játékot C:/-re!!! Nekem külön partició van csak a játékoknak, külön a Grafikának, külön a letöltéseknek!! a C:/-t nálam csak a Win használja, mást nem szabad rápakolni, mert előbb-utóbb bexarik az Op..(vannak programok, aminek segítségével karban lehet tartani EZT javaslom, futtasd mindennap)
    Tehát nálam egy Game telepítés:
    E:/JÁTÉKOK/SZIMULÁTOROK/rFACTOR/
    Ide kerül az rFactor, értelem szerűen :D a Sim Bin az nálam más, mert Steam-es. Minden game ebbe a mappába kerül, tehát nem kell keresgélnem a hozzá tartozó fájlokat :D Ha neked is így van, akkor:
    X:/./Race 07/Game Data=Ide kell másolni ált. a nem telepítős Mod-okat. Ha telepítős, akkor csak a Race 07 mappát kell megadnod. A Mod-oknál am. meg van adva, mi a teendő..
    Steam esetén: A Steam-et is átpakoltam az E:/ meghajtóra, de alapból a C:/-re települ az is sajna! Viszont, ha le van telepítve, simán át lehet helyezni bárhova, mindenhol működik :D De ki lehet választani is, hova szeretnéd, csak már nem emléxem, hol? :D Én áthelyeztem. Tehát ebben az esetben:
    STEAM/STEAMAPPS/NEVED/RACE07 a keresendő mappa, ezen belül létre kell hoznod egy Game Data könyvtárat és a Mod-okat abba pakolni.(másolni) Telepítésnél itt is CSAK a Race 07 könyvtárat kell megadnod!! Nem a Game Data-t, eggyel feljebb..:D

    Skinek behelyezése pedig:
    C:/Users/Neved/Dokuments/SimBin/Race 07/CostumSkins/
    Ebbe a mappába kell kicsomagolni ( ha be van csomagolva :D) a Skineket. Egyelőre ennyi, ha valami nem világos, kérdezz :D

    Jó játékot, kellemes gurulást! :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha kell a telefonszámom hívj fel és megadom!

Új hozzászólás Aktív témák