Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • futo001

    senior tag

    LOGOUT blog

    Ugy nezem maganyos leszek a velemenyemmel, de szerintem nincs teljesen igaza a metanak. Ok is egy szolgaltatast hasznalnak ami szukseges a mukodesukhoz. Azonban a novekvo adatforgalmuk mar problemat jelent a szolgaltato oldalan. Persze ra lehet terhelni mindent a felhasznalora, de nem hiszem, hogy ez a megoldas annak tekinteteben, hogy milyen extra bevetelre tesznek szert az extra adatforgalommal jaro szolgaltatasokkal a tech cegek. Mi csak internetre fizetunk ki 75 Eurot havonta, ami szerintem elegendo hozzajarulas egy felhasznalo reszerol. A terheknek nem 1 oldalon kene csak megjelennie, persze ertem en, hogy a metanal a bonuszra mennek, de nem art racionalisnak maradni.
    Ha a tech cegek olyan szolgaltatast vezetnek be ami jelentos adatforgalom novekedessel jar (es jelentos bevetel novekedessel), igenis fizessenek annak erdekeben, hogy az infrastruktura elbirja azt.
    Anno nekunk is fizetni kellett, ha pl atleptunk egy adott forgalmi keretet. Most kb ez tortenik a metaval es a tobbivel.

    [ Szerkesztve ]

    I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák