Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atee_13

    őstag

    válasz DeathAdder #177550 üzenetére

    " jó esetben egy PL top4-ért menő csapatba jó lehet" Én is pont ide lőttem volna be.

    De akkor mondom/írom a problémámat.

    Erre a legyen meg a Top 4 célra bőven jó a jelenlegi keret. Akkor meg minek holland átigazolási rekordért idevenni "töltelék" játékost? Más a sztori ha pl egy túrbános újkastély lenne a csapat mert oda pont jó lépés lenne.
    Nem olcsó, fizetése se tinipénz lesz szerintem. Tehát te reménykedsz Bellingham gyerekbe... Darwin horror lové, most Gapo nem kis lové. Bellingham mikor legutoljára figyeltem a sztorit a dortmund állítólag valami 130 milla alatt szóba se áll senkivel és ez még a VB előtt volt, na nem mintha valami olyat mutatott volna a VB n hogy emelni kellene az áron, de dortmund tuti fog. 150-200 alatt nem lesz realitása. El tudod képzelni, hogy ilyen irányú igazolások után beleférne még?

    Arról nem beszélve, hogy csak bukni tudsz rajta szinte. Ekkora összegért kb be kellene robbanni a PL be. És ha be is robban akkor hozza a várakozásokat. Én azt mondanám, hogy 10a 9 hez, h nem hozza ezt. Norvég gyerek valami 75 volt és rendesen berobbant. Árban már minimum a duplája teljesítményben meg kicsi az esély, hogy 1 szezon után dortmundból valaki megint megcsinálja az unbelivibal-t. Sokkal inkább lesz egy Sancho szaga a dolognak nagy pénzért.

    És nagyon remélem, hogy nem az lesz a jövőbeli cél, hogy legyen meg a Top4, de ha ehhez ilyen 40-50 millás igazolások kellenek akkor meg csukjuk be az akadémiát mert így fölöslegesen megy a lové rá.

    Itt van ez az Eliot meg a Carvajho gyerek. Nem akadémia, de megértem, ha nincs horror lové megvesszük fiatalok kis fizetéssel, mikor nincs más játszatják őket majd belejönnek alapon. Az ilyen irányúra azt mondom, hogy nem jó, de kispénz kis foci. Nyerni nagyot tudsz vele, mert ha befut akkor kispénzért lett relatíve "nagy játékosd" de az, hogy ilyen 50-60 millás igazolással egy hangyafasznyival jobbat hozol a két tininél öregebben nagyobb fizuval ez számomra totál érthetetlen anyagi szempontból az eddig kb a pool nem fizet meg senkit áron felül mítosz után. Már Darwinnál is furcsa volt, de mots már olyan mintha ez valami pánik lenne, h venni kell valakiket mindegy milyen áron.

Új hozzászólás Aktív témák