Új hozzászólás Aktív témák

  • Local

    csendes tag

    :R :R :R Sziasztok ! :R :R :R

    Na itt van egy kis tapasztalatom !!!

    Tegnap este 19.45-kor vettem át iPon-ban a Razer Tiamat 7.1 Elite Tru fejhallgatómat !

    Még aznap este ki is bontottam és kipróbáltam !

    Majd 25-45 perccel később vissza csomagoltam szépen .

    A mai napon 10.00-kor az iPon Garanciális Ügyekkel foglakozó Kirendeltségükbe vissza is vittem a fülest !

    Nagyon rendesek voltak segítő készek és egyben ami nagyon fontos megértették az én állás pontomat !
    Ezért úgy döntöttem és persze maga a szervizes kolléga is ezt javasolta töltsek ki egy Vásárlási Szándékom Elállása Nyilatkozatot.

    Meg is történ és holnap már vissza is kapom a pénzemet !

    A sztori ennyi !!!

    :W :W :W A nagy teszt !!! :W :W :W

    :((( :(( :( Razer Tiamat 7.1 Elite Tru Headphone ! : :((( :(( :(

    A csomagolás 10 pont. :C
    Dizájn 10 pont. :C
    Kényelem erős 5 pont :F ,de ez okozhatja az én egyedi anatómiailag hűje elrendezésű fülemnek is, de már 15 perc után nagyon fájt a fülem mert valahogyan nem illet bele a fülesbe és deformáltan nyomta ami igen rövid idő után fájdalmas lett !
    Tartósság nincs tapasztalatom mivel csak a fentiekben írtam 25-45 percig próbálkoztam.
    Hangzás : Na itt ki is térek bővebben !!!

    Nem mindig jó az a 7.1 !

    A hangkártyám amire a fülest csatlakoztattam az egy Creative Sonud Blaster X-Fi Fatality Titánium Pro.

    Nos a csatlakoztatás 20 sec és utána jöttek a próbák!

    A füles nem alkalmas sima film nézésre ! Itt arra mernék utalni, hogy DivX, xVid és társai ami nem tartalmazz több csatornás hangot ott, ha a hangkártya 7.1 re van állítva, mert ugye bár arra kell állítani ha a füles 7.1 akkor a hangok igen csak erőtlenek mintha távolról szólna és a dinamika mármint a hangzás dinamikája szinte egyenlő a 0-val. Persze lehet a füles vezérlőjén egy gomb megnyomásával 2.1-re át áll, de azt inkább ne mert iszonyatosan doboz hangja van viszont akkor már előjön egy kis hangzás is !

    Nem jó a füles vezérlőjén az a bizonyos 2.1 átállása !

    Nézzünk akkor már több csatornás filmet !

    Én egy 40GB Blu Ray Iso-t próbáltam a Thor: The Dark World " A sötét Világ " című THX 7.1 hangzású filmbe néztem bele !

    Nos ha valaki 7.1-ben szeretne nézni filmet akkor azt 7.1 hangrendszeren hangfal szetten tegye mert ez így fülesen keresztül igen nagyon távol van !!!

    Próba képen átkapcsoltam a hangkártyámat 5.1-be, de semmi változás nincsen !
    Ha viszont 7.1 egyen hallgatom a filmet és átkapcsolom a füles vezérlőjén a 2.1-be akkor viszont van dinamikája,de bizonyos hangcsatornák eltűnnek pl: a beszéd és stb....
    7.1 ben való film nézés még ha maga a film is THX 7.1 akkor-sem olyan jó mint ahogyan azt hirdetik !!!

    Nekem a harc viselt Rccat Kave 5.1 sokkal dinamikusabban szól mint ez a Raze Tiamat 7.1 !!!

    Zene hallgatásra maga a füles vezérlőjén átkapcsolva 2.1-re nagyon ott van !!!
    Van basszus meg minden, de őszintén eléggé drága mulatság zenehallgatásra venni egy ilyen fejhallgatót !

    Hallgattam sztereót ott volt, hallgattam Audio-DVD ami 5.1 az is jól szólt, de itt le kel szögeznem, hogy messze magasabb minőségben és hangzásban jobb a Roccat Kave 5.1 fülesem !!!

    Játék !!!

    Nos nekem borzasztó nagy csalódás volt ! Ugyan is és nagy Unreal Tournament 2004 fanatikus vagyok és ott a füles, hááát elbukott rendesen. Sem mély hang " Basszus " sem a lövések nem voltak élethűek !

    Egyszerűen olyan érzésem volt, mintha nagyon távolról hallanám a dolgokat, erőtlen a hangzás, nincs dinamikája semminek és persze a mély hang egyenlő a 0-val.
    Persze tudom, hogy maga a játék nem támogatja a több csatornát, na de a Roccat Kave 5.1 füles mérföldekkel jobban szól. Ezért írat azt, hogy Nem Mindig Jó a 7.1

    Nem próbáltam ki olyan játékoknál ami támogatja a 5.1 ill. 7.1 Call of Dutty és társai mert már elment a kedvem.

    Nekem nem tetszett a füles !!! A Roccat Kave 5.1 ezerszer jobban szól !!!

    :R :R :R d1abLo :R :R :R itt kérnék elnézést tőled és tőled is :R :R :R blaca83 :R :R :R mert nem hallgattam rátok !!! Mindenben igazatok volt !!!

    Hát ennyi !!!

    Üdv Mindenkinek !!!

    [ Szerkesztve ]

    Localmester

Új hozzászólás Aktív témák