Új hozzászólás Aktív témák
-
Itt egy űjabb értelmetlen termék jó drágán.
duree54
-
Pikari
őstag
egy 144 hzes monitor bőven elég bármihez is
A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.
-
Segal
veterán
Az igazi profik eleve a felbontást is lejjebb veszik (1024x768), meg a képarányt is 4:3-ra állítják...
"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)
-
Tiszteletes
aktív tag
válasz
HELLAFLUSH #9 üzenetére
+2
És mekkora előrelépés volt Samu 100 herces CRT monitor CS 1.6-ban (is), a szemkifolyató 60Hz után. Alkoholos filccel a monitor közepén a pötty, hogy Steyer Scout-tal ne kelljen középtávon még a zoom se a hedihez.Azért az átéjszakázott LAN-okon nagyon nem volt mindegy, hogy mit nézel! 540 FPS ugyan már!
Boomer-ság OFF[ Szerkesztve ]
Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!
-
Rayyy
senior tag
A valódi profik olyan egérrel jácanak, amin csak 1 gomb van (a heccsat feliratú), a kábele meg maximum 30 cm hosszú, teljesen egyenes, viszont 2 cm az átmérője, hogy ne legyen lag. Az egérpad is zafirüveg, amit leöntenek olajjal játék előtt. Na ilyen kiegészítők mellé igenis ideje, hogy legyen 540 Hz, mert amúgy ez a "kezd jó lenni" kategória. 1080 Hz-től kezdődik a rendes monitor, aminek 2000 nit a fényereje az árnyékos jeleneteknél és 600x600 px a felbontása 22 collon. Szóval, aki nem ért az eSport-hoz, az ne írjon4!négy4!
Minden a legnagyobb render!
-
nexplo
őstag
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)
-
sittes79
addikt
Egy pronak biztos szamit, de nagy atlagnak nem igazan.
-
L.Edit
tag
240-es TN-es monitorról végre egy értelmes alternatíva annak, aki nem 360-ra szeretne lépni. Megvárom hogy legyenek G-sync modulos belső tápos verzió(k) és azok közül fogok választani.
Indokolatlan a hiszti, ezt kizárólag Kínában lehet megvenni, tehát kicsi az esélye annak, hogy már ma éjjel bemásszon a takarótok alá, és szárazon megkívánja azokat, akik "úgy sem látják a 540Hz-et".
Használt, egyedi méretre gyártott művégtagok Eladók.
-
200k 24" TN, ok jóvan
-
Alusky
tag
NAGY VÁLASZTÉK SZUPER ÁRAK!
-
Pikari
őstag
ugyan mit akarsz, én már alig várom, hogy kidobjam az IPS-t egy ilyen kedvéért
A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.
-
Sonja
veterán
Kephrii is egy 500Hz-es monitort vett (Alienware AW2524H). Biztos jobb neki.
Single player only, casual gamer!
-
L.Edit
tag
Akit tényleg érdekel a téma és nem csak a Ph.araszt Ph.ride Ph.arty-ra jött, annak itt jelzem, hogy került ki 540-es E-TN teszt YT-ra.
Használt, egyedi méretre gyártott művégtagok Eladók.
Új hozzászólás Aktív témák
ph A 24,1 hüvelykes Nitro XV242F Full HD felbontású, és variálható frissítési frekvenciával is kecsegtet.
- Milyen autót vegyek?
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Melyik tápegységet vegyem?
- Autós kamerák
- Fujifilm X
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- LEGO klub
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- Huawei MateView GT 34 Sound EDT Ívelt Ultrawide Monitor!34"/VA/3440x1440/165hz/G-sync-Freesync/HDR10
- Samsung LC27G55Tqwr Ivelt Gaming monitor VA Wqhd 1ms 144Hz
- LG 49WQ95X-W Super Ultrawide Gamer Monitor! 49"/5120x1440/Nano IPS/144hz/G-sync-Freesync/Type-C/HDR/
- Acer Nitro VG271 QHD 144hz IPS FreeSync
- Samsung 22" LED Full HD Monitor 22 " S22C450B HDMI DVI VGA
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: Morgan Stanley
Város: Budapest