Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doo!

    tag

    válasz szeva000 #31 üzenetére

    Ez esetben Panasonic Viera TX-P42G20-as plazmát ajánlom, nekem 2 problémám van vele
    1. Vibrál a kép de csak a viágos részeknél, nem nagyon zavaró tényező, de van. Töben irták fórumokon és saját szememmel is láttam, vannak akik azt mondják h nekik nem vibrál...
    2. Xvid és MKV formátumokat nem játszik USB-ről

    Másrészről pedig: gyönyörű kép, nem véletlenül kapott THX minősítést. Sporthoz inkább a plazma jobb. Én ezt venném, mondván én csak DVD vagy HD filmeket nézek és az F1-et :D
    Valamivel többet fogyaszt a plazma mint az LCD bár ez a szószoros értelmében nem igaz!!!
    Válaszidő 0,01ms nem világítanak a sarkok sötétben, nincs felhősödés csak gyönyörű kép. Amennyiben nem használod monitorként és nem megy naponta 4-5 óránál többet akkor F1-re nagyon jó választás. Valamivel 200K felett van az ára.
    Ha én nem is győztelek meg mindenképpen nézz meg egy ilyen TV-n valami autósportot mielőtt LCD-t veszel. Fórumon olvass sokat néz utána több helyen, de a legjobb tv az lesz amit a te szemed lát a legjobbnak.

  • Doo!

    tag

    válasz szeva000 #33 üzenetére

    Igazábol én nem láttam különbséget a Pana plazmája és a samu C6000 C7000 és még a 8000-es sorozat között sem. Sajnoz ez a mondat csak FullHD felbontásra igaz. Kissebb felbontásban a Pana G20-a viszi a pálmát. Maga a kép tényleg gyönyörű. Ha már mozgatni is kell, eltűnik a varázs. A Samu ledes C6000-es modelje nem kerekedett felül a pana G20-a felett. (azért ezt hasonlitom mert árban 5-6K a különbség)
    Madártávlatból gyönyörű völgy minden tiszta fű és szikla. Addig jól nézett ki még el nem indult a kép. A kissebb sziklák gyorsan pixelpacákká változtak át, még a plazma sehogysem akarta megmutatni ugyanazt a pixel háborút, menet közben is szikláknak látszottak.

    gejala

    "Ó dehogynem, idén a Samsung LCD középkategória simán hozni fogja a G20 feketéjét. Vélhetőleg jobbat is. A tavalyi széria is csak egy kicsit van lemaradva tőle."
    Lehet hogy hozni fogja idén, a tavaji plazmáét de szerintem a pana sem fog ülni a babérjain, és mire elkészülnek a tv-k, mire el jut kishazánkba, mire szeva000 fórumtársunkhoz is el jut, addigra Schummacher 8x világbajnok lesz.

    "Samsung B8500-n előfordult pár jelenetben, hogy kevesebb blurt produkált, mint a 9G Kuro." Már a sima B8000 is 300 000 felett van. Jelenesetben 200 - 230K-ból
    kell jó tvt választani.

    Én a helyedben tuti azt venném. Imádom az F1-et, de nekem itthon a csöppségek minimaxot, a nejem pedig a sorozatokat nappal nézni. Így valószínű LCD lesz belőle, Samu UEC6000 felé hajlunk közösen a nejemmel. Neki a fogyasztása külleme és a szinei tetszenek nekem a szolgáltatás és a szinek. Bár még nem látta a pana viera képét közelről :D

  • Doo!

    tag

    válasz darius1 #41 üzenetére

    A pana sokak szerint hogy is mondjam nem áll a helyzet magaslatán LCD-terén. Erről személyszerint nem sokat tudok mondani. Viszont a MM-ban nézegettem a Pana plazmáját
    a G20at és az álltalad emlitett termék: Panasonic TX-L42D25 volt mellette. Viccen kívívül 3 méterről azt hittem h az is plazma. Gyönyörű képevan. Sajna a Sony modellt nem ismerem.
    Fontos hogy nézd meg mind a 2 saját szemeddel működés közben, és ez alapján dönts.
    Feltéve ha a számokkal és aszolgáltatásokkal mind 2 esetben meg vagy elégedve.

Új hozzászólás Aktív témák