Új hozzászólás Aktív témák

  • Doo!

    tag

    válasz szeva000 #33 üzenetére

    Igazábol én nem láttam különbséget a Pana plazmája és a samu C6000 C7000 és még a 8000-es sorozat között sem. Sajnoz ez a mondat csak FullHD felbontásra igaz. Kissebb felbontásban a Pana G20-a viszi a pálmát. Maga a kép tényleg gyönyörű. Ha már mozgatni is kell, eltűnik a varázs. A Samu ledes C6000-es modelje nem kerekedett felül a pana G20-a felett. (azért ezt hasonlitom mert árban 5-6K a különbség)
    Madártávlatból gyönyörű völgy minden tiszta fű és szikla. Addig jól nézett ki még el nem indult a kép. A kissebb sziklák gyorsan pixelpacákká változtak át, még a plazma sehogysem akarta megmutatni ugyanazt a pixel háborút, menet közben is szikláknak látszottak.

    gejala

    "Ó dehogynem, idén a Samsung LCD középkategória simán hozni fogja a G20 feketéjét. Vélhetőleg jobbat is. A tavalyi széria is csak egy kicsit van lemaradva tőle."
    Lehet hogy hozni fogja idén, a tavaji plazmáét de szerintem a pana sem fog ülni a babérjain, és mire elkészülnek a tv-k, mire el jut kishazánkba, mire szeva000 fórumtársunkhoz is el jut, addigra Schummacher 8x világbajnok lesz.

    "Samsung B8500-n előfordult pár jelenetben, hogy kevesebb blurt produkált, mint a 9G Kuro." Már a sima B8000 is 300 000 felett van. Jelenesetben 200 - 230K-ból
    kell jó tvt választani.

    Én a helyedben tuti azt venném. Imádom az F1-et, de nekem itthon a csöppségek minimaxot, a nejem pedig a sorozatokat nappal nézni. Így valószínű LCD lesz belőle, Samu UEC6000 felé hajlunk közösen a nejemmel. Neki a fogyasztása külleme és a szinei tetszenek nekem a szolgáltatás és a szinek. Bár még nem látta a pana viera képét közelről :D

Új hozzászólás Aktív témák