Új hozzászólás Aktív témák

  • Neil Watts

    veterán

    Sziasztok!

    Korabban mar erdeklodtem a topikban, am most aktualisabba valt a dolog:

    2.1-es Edifier HCS2330 rendszeremrol valtanek 2.0 rendszerre.
    Jelenleg egy Xonar DS-t hasznalok OPA2604AP-vel.

    Miert valtanek:

    A jelenlegi rendszerem mely adottsagait mar nem hasznalom ki, nem hallgatok duborgos tuc-tuc technot.

    Jo lenne:

    ha az uj rendszer a jelenlegi felalassal is szepen szolna, illetve ha valtok kulso USB hangkartyara (Xonar U5 vagy SB X-Fi HD) akkor azzal is.

    Mennyit koltenek ra:

    Konzumer kategoriaban max 60k.

    (Ha ugy itelitek a, hogy szamomra a studio monitor is megerne, akkor a Fluid Audio F4 55k-s arat meg be tudom vallalni, am ahhoz nem tudom mennyire eleg a Xonar. Ha nem az, akkor lehet hogy illene hozza egy Scarlet 2i2 (legtobbszor ezzel lattam YT videokban parban :D az meg meg 40k...)

    Mire hasznalnam:

    Hat... Fokent zenehallgatasra (Spotify Premium, de ha bejon a HiFi verziojuk akkor az), YouTube videok nezese, Steames jatekok fokent FLAC-ben levo OST-inek hallgatasa. Filmet nem rola neznek, arra van kulon rendszerem. :)

    Jatszani is szoktam, es elnezve a beallitasokat, a sima stereo rendszereket ott is jobban preferaljak.

    Zenei stilusokban egyebkent mindenevo vagyok: Rock, Pop, komolyzene (csak ra kell nezni az avataromra. :D ).

    Mivel csatlakoztatnam:

    RCA is jo, de ha optikai kabel csatlakoztatasara van lehetoseg az is tokeletes a Xonaron van hozza port.

    Milyen extra kellene:

    Amennyiben marad a Xonar DS (s mostanaban nem tervezem cserelni), akkor kellene taviranyito, kulonben igen korulmenyes vezerelnem. DE ha van egy jo ajanlat ami taviranyito nelkuli, azt is megoldom, max. billentyuzetrol.

    Mennyi helyem van:

    Ugyes pozicionalassal kb. vegtelen... oldaliranyban legalabbis. Egy hasonlo Techly monitortarto kar mogott foglalnak helyet most a szatelitek, a falra felakasztva. Polcot a karok miatt ne tudok rakni a hangfalak ala, igy a feltol sem tudom elmozditani nagyon.

    Miket neztem eddig:

    - Edifier R2730DB
    - Edifier R2000DB
    - Edifier R1850DB
    - Pioneer S-31B-LR
    - Thonet & Vander Kubris
    - Fluid Audio F4

    Elegge az Edifier fele orientalodom, de meghallgatok barmit. :)

    U.i.: Ja, igen a Microlab Solo 6C is elfer.

    Koszi!

    Udv. core2

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák