Új hozzászólás Aktív témák

  • J97

    tag

    válasz RM1 #46022 üzenetére

    Köszi mindenkinek a választ! Nem keresek feltétlen másik DAC-ot, inkább a kíváncsiság és a hozna-e pluszt a külső táplálás+balanced kimenet a hangminőségben érzése fogott el amikor megláttam az M-Audio DAC-ot. Első ránézésre tetszetős, poti - bár ez nálam nem kritérium -, és nekem is úgy tűnt vagy úgy jött le, hogy a táp csati nem csak a hubhoz hanem a DAC részhez is ad tápellátást. Viszont sokat használom a fejhallgatós részét is a Musinak, így már felejtős. A hangjáról sincs infóm pláne nem a musihoz viszonyítva. Ára is kb. musi szintjén mozog így gondoltam rákérdezek és adott esetben teszek egy próbát.

    Szerencsére nem jöttek elő gondok a külső táp hiánya miatt, nincs zúgás se alapzaj. Viszont olyan már előfordult, hogy nem volt mindegy melyik USB csatira dugtam az eszközt. Alapzaj nem volt, se ciripelés, viszont az egyik USB aljzatban fedettebb, mosottabb volt a hang a másikhoz képest. Gondolom pont sikerült a hub-olt csatit eltalálni. Ez anno a Dr. DAC nano-val érződött nagyon, musival kevésbé.

    Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

Új hozzászólás Aktív témák