Aktív témák

  • Czeky

    Arcképgyáros

    LOGOUT blog (1)

    Szép napot!
    Gondoltam kicsit kiírom magamból a gondolataimat, meg hogy mi történik Körülöttem 10 percben, ha nem sikerül folytatom legközelebb.
    Tegnapi nap meglehetősen ratyi volt, de egyébként jól vagyok. Igazából izgulok, mert ma jön az új táp, holnap meg a 1080. Lehet kicsit későn csaptam bele a 1080-ba, de nekem nem éri meg 230-at kiadni egy 2060-ért, ár érték arányban nem olyan jó mint a 1080. Remélhetőleg jövő hónapban összejön az alaplap fejlsztése is, amivel együtt jön a cpu meg a ram csere is. Nameg a ventiket is ki akarom cserélni, kezdenek hangossá válni.
    Múlt héten sikerült a KRESZ elmélet, úgyhogy mehetek majd gyakorlatra hamarosan, mellette meg tanulhatok az egészségügyi vizsgára.
    Úgy érzem elsőnek megteszi, nem lesz ennek a végén három pontocska.

    So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

  • Czeky

    Arcképgyáros

    LOGOUT blog (1)

    Szép napot!
    Megjött a táp, még nem raktam bele a gépbe, megvárom először a 1080-at. Meglepően nagy dobozban jött, az EVGA nem spórolta ki azt sem, és a táp is valamivel hosszabb mint az átlag, életemben most van először moduláris tápegységem, úgyhogy ez teljesen új talaj számomra.
    Tegnapi nap elképesztően gyorsan elment, pedig azt se mondhatnám hogy unatkoztam meló alatt.
    Ha minden jól megy, akkor ma megjön a 1080 is, igaz azt foxpost-al rendeltem, úgyhogy el kell mennem érte. Igazán érdekes lesz látni az underclockolt RX560-as után (ami igazából egy RX480 performanszt adott csak :/), persze a full experience akkor lesz ha kicseréltem az alaplapot, meg a hozzátartozó alkatrészeket, de ez majd később.

    So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

  • Czeky

    Arcképgyáros

    LOGOUT blog (1)

    Szép napot!
    Megjött a 1080 is, össze is raktam a gépet, kb 30 perc újrakábelezés után készen is lett a masina, és hál isten a kártya is szuperált.
    De bitang erős ez a kártya basszus, furmark-ban elért 120fps-t ami nem semmi, aztán gondoltam lenyomok egy SteamVR Performance Test-et, és a gépem végre VR képes, ami elég menő.
    Utolsó nap munkahelyen a héten, aztán hétvége, és remélhetőleg vásár. Addig a kártyával elleszek.

    So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

  • Czeky

    Arcképgyáros

    LOGOUT blog (1)

    Szép napot!
    Elment a hétvége, elment a Hétfő, és megintcsak egy unalmas hét elé nézek. Legalább van mit csinálni munkahelyen, szóval annyira nem rossz a helyzet.
    A GTX 1080 egyébként igencsak szuperál, Doom 2016-ban sokkal jobb lett a teljesítmény, de viszont a CPU kicsit belezavar az összképbe, ott van most a bottleneck, nembaj, majd az is hamarosan cserélve lesz. :)
    Illetve megigértem magamnak hogy megtanulok végre Blenderben hi-poly modelleket is csinálni. Gondolom a fánkos tutoriált sokak ismerik, úgy gondoltam az egy jóféle tutorial. Majd lehet posztolok képet hogy hogyan áll jelenleg.

    So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

  • Czeky

    Arcképgyáros

    LOGOUT blog (1)

    Szép napot!
    Eladtam 1 nap alatt a régi gpu-mat. Szerintem ez eladási rekordidő nálam... már csak fel kell adni hétfőn.
    Még van egy csomó cumóm ami szintúgy mehetne eladásra.
    Majd meglátom mi kell és mi nem...

    So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

  • Czeky

    Arcképgyáros

    LOGOUT blog (1)

    Szép napot!
    Sikerült szereznem egy dobozos Windows 95-öt szerény kollekciómba, hamarosan pedig egy Xbox Classic DVD meghajtót is kapok (javításhoz kell).
    Jelenleg szomorúan. búsan teszem dolgom, nincs rosszabb érzés amikor az általad kitalált design mindenkinek bejön, csak a főnöknek nem. És ugye mindhiába mindenkinek tetszik, amint kimondja, mindenki ellenszenvesen néz már rá. És így még oké is lenne, elfogadnám, de sajnos a főnököm nem éppen a legszebb szavakat használó személy. Hát ez van, majd kinyomorgom.
    Illetve elkezdtem diétázni, érdekes lesz megszokni de legalább eltűnik a plusz rólam.

    So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

Aktív témák