Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz fateless #22487 üzenetére

    GoT 5x10

    Szerintem nem lesz túl türelmes, hogy megnyerje a pórnépet. ;] Azért a kis Tomen fiúcska egy igazi balfasz, Joffrey már régen lekaszabolta volna az egész várost, nem hagyta volna, hogy fogva tartsák és megalázzák az anyját, na meg a asszonyát sem. :) Lehetne ezek után a neve Töketlen Tomen, The First of his Name. ;]

    (#22482) aizen92: :U Pedig a fejét is néztem. :DDD

    (#22489) bAtt001: A szituáció mocskosul megalázó volt (még ha hosszú is). Amúgy ne aggódj, a Mr. Roboton is ásítozni fogsz pár rész, vagy max 1-2 évad múlva (ha addig el nem kaszálják). ;]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    Na már a premier előtt berendelték a Mr. Robot 2. évadát. :C

    Live-Die-Respawn

  • Komplikato

    veterán

    válasz oriic #22738 üzenetére

    "Na már a premier előtt berendelték a Mr. Robot 2. évadát."

    Nagyon helyes! Nálam már pörög egy számláló visszafele az 1.1 rész napjáig. :D

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

  • bobalazs

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz mayday00 #23058 üzenetére

    Penny Dreadful nagy kedvencem lett, főleg az idei évadtól, jobb lett mint az első. A boszorkányos sztori,az átkok, váá... na meg a többi szál elég jó.

    dokee78 (#23056)
    Az utolsó jelenetre alapozva, Mr. Robot szerintem innentől húz csak bele igazán.

  • brownus

    veterán

    mr. robot s01e05 spoiler +kérdés:

    lehet már túl fáradt voltam; minek mentek abba a kurvabiztonságos épületbe?? valami kütyüt akartak installálni, hogy aztán meghekkeljék jól? valamit szerelt is a wc-ben. meg összefutott a lenyalt hajú sráccal is... kicsit fura volt ez a rész...

    the strain s02 milyen? nézi valaki?
    minority report milyen? nézi valaki?

    penny dreadful s02 - kurva jó lett szintén mint az első évad, eva green egy istennő, és mint színésznő is kurva jó!

    wayward pines s01 (nemtom lesz-e 2. évada?) - hát, nem erre számítottam, hogy ugrunk egyet az időben, és ezt úgy hozták össze ahogy... de tetszett :)

    true detective s02 - 5. résznél járunk, kicsit katyvasz, még 3 rész hátra van, remélem valaki megdöglik, megnyúzzák, vagy valami igazán wtf történjen már... a színészi játékokkal sztem nincs gond, sőt!

    [ Szerkesztve ]

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz brownus #23866 üzenetére

    Mr. Robot 1x05

    Azért mentek Steel Mountain-be hogy felinstalláljanak egy raspberry pi-t, amin keresztül be tudnak törni a rendszerbe. Az egy nagyon jó rész volt.

    The Strain szerintem jó, nézhető, viszonylag pörög a sztori. Egyedül a főhős gyerekétől kapni agyfrászt, annyira erőltetetten áll ellen az apjának hogy rossz nézni, teljesen felesleges karakter. Ezt leszámítva elég jó a 2. évad is.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • spammer

    veterán

    No megnéztem a Mr. Robot első 2 részét én is, ha már akkora itt a hype. Nem ájultam el tőle, de tényleg nem rossz, van hangulata, főleg a zene és a sötét jelenetek tetszenek (kicsit a The Knick-re emlékeztet), és a narráció is dob a hangulaton. Remélem, hogy nem lesz belőle sok évados rétestészta, nem hiszem, hogy olyan baromi sok lenne ebben a sztoriban, de majd nézem tovább. :)

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

  • Vladi

    nagyúr

    válasz FoxiestFox #24042 üzenetére

    Nade mér nem merik? Mer ócska poén már. :O Jó hát van frissítés, elfelejtem az apám és testvérem rész tényleg jó. Főleg a testvérével közös jelenteket élmény így visszanézni az elejétől. Nézzétek. :R

    Amikor a tükörbe néz - azokkal a ronda ijesztő gülü szemivel.... :O - akkor kikockáztam. Van ott mindenki: Darlene, Angela, Tyrell, Mr Robot.... ugye ezeket nem mind haluzza és minden évadban annak kell örülni, hogy most épp melyik derült ki? ;]

    (#24043) orichalcos:

    Amikor egyedül van mr robot, akkor felölti az identitást, amikor csoportban, akkor haluzza. ennyi. Vissza kell nézni, mr robot sokszor csak úgy sétálgat a háttérben. Mintha ott se lenne. 10-ből 9 jelenetnél ez levágható. A maradék 1 a beetetés.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • Ragnar95

    nagyúr

    Mr Robot S01E10
    Érdekes egy évadzáró volt... Még emésztenem kell, de az biztos,h nem nyerte el teljes mértékben a tetszésemet, szerintem ennél jobb lett volna, ha az előző résszel zárnak.
    Egyszerűen túl sok kérdést hagytak megválaszolatlanul...Az Elliott szál kb semmiről nem szólt végig, így pedig szerintem túl nagy a "balladai homály" ahhoz,h élvezhető legyen a rész, a többi szál még úgy-ahogy jó lett volna, de ez számomra nagyon rányomta a bélyegét az egész epizódra.
    A napokban néztem meg amúgy a Fight Club-ot, tényleg eszméletlen durva a hasonlóság a 2 mű között és erre az évadzáró csak rátett még egy lapáttal. Amikor megvereti magát Elliott, arról rögtön a szájon lövős jelenet ugrott be a Fight Clubból, de igazából az egész sztori, ahogy rájön a betegségére 1:1-ben Fight Club.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

  • Apollyon

    Korrektor

    Szerintem ez a Mr. Robot évad kissé gyenge lett, ahhoz képest hogy milyen erős volt a pilot. Az vitt mindent, utána egyre jobban csúszott lefelé az egész, az utolsó rész pedig még unalmas is volt. A koncepció amúgy jó, szóval 2. évadra tuti befizetek, bár ez már a pilot után eldőlt.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • spammer

    veterán

    válasz S e t h #24313 üzenetére

    Én is bedőltem a Mr. Robot hype-nak. Ugyan az utolsó 2 részt még nem láttam, de elég nagy túlzás, amilyen áradozás itt ment róla. A börtönös rész (meg úgy az egész drogdíler csávó) rohadt felesleges filler baromság volt. Csapong a sorozat a karakterek és a történet elemei között. Azért még befejezem, de nem biztos, hogy a következő évadnak nekiállok majd. :(

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Ragnar95 #24319 üzenetére

    A legtöbb sorozatban meg filmekben azt látom hogy mindenütt ott van az, hogy droggal vergődés, meg családi nyomor, azaz apa-lánya apa-fia ellentét. Utóbbi a Star Wars-ban még oké volt, de közel 40 év után illene tovább lépni. Mr. Robot-ban is úgy kéne, hogy oké skizofrén meg képzeleg, oké menjünk tovább. Ehelyett ezt néztük 1 évadon keresztül. Én merem azt remélni hogy sok tutit tartogat még a 2. évadra az író.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • freeknight

    őstag

    Sziasztok, üdv a topiklakóknak!
    Megosztom veletek a közelmúltbeli sorozatélményeimet:

    Mr. Robot: pilot hatalmasat szólt, utána kicsit valóban leült a sorozat, de aztán kb. az 5. résztől újult erővel tért vissza. Így is az év legerősebb sorozata lett szerintem.

    Narcos: egybe le akartam darálni, de már az első résznél furán éreztem magam, a másodikat a feléig bírtam, szerintem kasza is. A sorozat 90%-a arról szól, hogy egy unott hangú faszi felolvas egy szöveget :U . Emellett Escobaron kívül az összes karakter unalmas, gyenge színészek, érdektelen az egész. Na, én meg az ezt körülvevő hype-ot nem értem, dehát más ízlések, ugye.

    Fear The Walking Dead. eddig ez is csalódás, de tetszik a zombis téma, meg elég jó ez a sötétebb hangulat, szerintem maradok az évad végéig. Kár, hogy a járvány társadalmi, politikai hatásaiba bevallottan nem fogunk betekintést nyerni, anélkül pedig az egész egy walking dead-light, csak csilingeljen a kassza. De hátha lesz valami csavar benne.

    The Strain: nem kell tőle sokat várni, popcorn-sorozat, annak viszont kiváló, kikapcsolódásként ezerszer inkább ez, mint a sokadik ncis baromság. Fordulatos a sztori, pörög, ha valaki egy kis könnyedségre vágyik, annak tökéletes szórakozás.

    True Detective S2: ha a McConaughey-Harrelson páros nem vitte volna a hátán az első évadot, az is csak egy közepes sorozat lett volna. Nekem ez az 2. szezon egyébként sztoriban erősebb volt, tetszett, nem bánom, hogy végignéztem.

  • Nordic

    Közösségépítő

    Fargo

    Tetszett, de nem volt annyira kiemelkedő, mint a hype alapján vártam. Billy BoB Thornton hozta a kötelezőt, és meglepő módon Martin Freeman is remek volt, pedig őt csak a Hobbit-ból ismertem. Aki nagyon tetszett viszont az Allison Tolman, és a karaktere. Amennyire idegesítő volt az elején, annyira megkedveltem a végére. Ami miatt mégsem vagyok elégedett a sorozattal, az a sok bárgyú mellékszereplő, egy sem volt közülük olyan aki ne idegesített volna. Igazából a sorozat csak akkor szórakoztatott, amikor a fentebb említett 3 szereplő közül valaki a képernyőn volt, a többi viszont szenvedés volt rendesen. Nem tudom mi lesz a 2. évadban, illetve kik lesznek a színészek, de tuti nem fogok rohanni megnézni, majd csak ha nem lesz épp más helyette.

    Mr. Robot

    Itt is engedtem a hype-nak, csak ellentétben az előzővel, itt kevésbé csalódtam, főleg amikor átvészeltem a pilot utáni kis színvonalesést. Voltak dolgok amik megleptek, és voltak amik kevésbé Pl. a 9. rész nagy csattanója csak annyiban lepett meg, hogy azt hittem mindenkit hallucinál, nem csak az apját, viszont a Darlene-al való közös kapcsolat az csattant, főleg, hogy semmi előzmény nélkül tolták az arcomba, amolyan rendes felépítés nélkül. . Összességében nem volt rossz, csak éppen az évadvégi cliffhanger volt olyan semmilyen. Ebben egyet értek a többiekkel, akik szerint a 9. rész vége volt az igazi. Annyira nem vagyok magam alatt, hogy egy darabig nem lesz 2. évad, de ha itt lesz, akkor azt is darálni fogom. Főleg mert Darlene igazi szemet gyönyörködtető csaj. :))

    [ Szerkesztve ]

  • KisTücsök

    addikt

    340 hsz-es lemaradásom van, szóval nem tudom, a topik lakói hogy állnak ehhez a robotos témához. A pilotról áradozott (szinte) mindenki, gondoltam megvárom amíg lemegy, aztán egyszerre letolom. Letoltam.

    Mr. Robot

    Hmm... Jó volt, jó volt, de azért annyira nagyon mégsem. Kicsit az első résszel (saját magához képest, mint később kiderült) magasra tette a lécet. Mást is vártam a folytatásban. Voltak kissé unalmas szálak pl Angela szerencsétlenkedése, bár azért az utolsó 1-2 részre kicsit összekapta magát, meg voltak baromi jók pl Tyrell VÉGIG na meg a kis asszonykája, ugye.

    Elliot meg olyan... hát, fene tudja. :D Slatert viszont jó volt újra látni. Azon még gondolkodom, hogy megfelelő választás volt-e erre a szerepre, kissé hullámzó is volt a játéka szerintem, de azért örültem neki.

    Fényképezés király volt, zenéket is nagyon eltalálták, ilyen szempontból kifogástalan.

    Persze várós a 2. évad, már csak a sok megválaszolatlan kérdés miatt is. Meg azért a későbbiekben fog ez kiteljesedni, bár nem tudom, hány évadot terveznek. Összességében tényleg jó volt, kezdésnek meg mindenképp, de azokat a jelzőket amiket ráaggattak, szerintem nem nagyon érdemli meg.
    ____

    A héten jön egy Narcos dara, na, arra nagyon kíváncsi leszek.

  • k-adi

    nagyúr

    MR. Robot S1
    Az évad jó volt, a finálé csalódás... Remélem S2 jobb lesz, mert van benne potenciál :K

    Gotham S2E2
    Na ilyennek kellett volna lennie az első évad legelső részének. Végre kezd beindulni a sorozat.

    Limitless S1E1
    Érdekesen indult, kb. lement 20perc alatt ami a mozifilmben 1órába telt :) De a tabletta bevétel utáni megokosodó jelenetek még mindig nagyon jók szerintem

    Brooklyn 99 S3E1
    Ez még mindig jó, továbbra is humoros.

    TBBT S9E2
    Ez továbbra is nagy csalódás, az előző rész is szar évadnyitó volt, de ez még talán azt is alul múlta. :( Remélem nem lesz 10. évad, mert már most is csak "megszokásból" nézem.

    és a végére hagytam az egyik nagy kedvencemet:

    How To Get Away With Murder S2E1
    évadnyitó volt, hozza az elvárt szintet továbbra is. A rész végén meg az a extra jelenet meg ááááááááááá :C

    Kíváncsi lesz a The Blacklist S3, Homeland S5, The Flash S2, iZombie S2 és persze az American Horror Story S5-re a Legends S2 mellett... tehát lesz mit nézni ősszel-télen is.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • tepenzed

    őstag

    Ledaráltam hétvégén a Mr. Robot című sorozatot. Nagyon hangulatos, néha elég agyfasz volt, de már jöhetne a 2. évad, mert a lezárás olyan semmilyen volt :D

  • Ventur@

    senior tag

    Üdv sorozat guruk :) !

    Megint egy kis kérdéssel jövök hozzátok :) :

    Tudtok olyan stílusú sorozatot ajánlani, mint a Mr. Robot? Tehát ilyen teches, összeesküvős, modern idős valamit :) .

    Kegyetlenül tetszett a sorozat és totál magába szívott* most ez a vonal és kellene valami pótlék míg a 2. évad nem kezdődik. Előre is köszöntem :R !

    * Nem tudom ez kell-e spoilerbe, de inkább így írom ki:
    S01E08-09-ben az a csavar az "apjával" meg a hugával, az úgy rendben volt. Bár kicsit sejtettem már az első részben, hogy ebben lesz valami csavar, csak nem teljesen erre számítottam. Döbbentem csöppet, meg adott egy jó kis Harcosok klubja érzést az egésznek :D .

    Még valami: Tyrell és a felesége milyen nyelven beszélnek? Se nem német, se nem holland, se nem francia. Valami európai lesz az tuti, de nem tudok rájönni sehogy sem :) .

    Ja és még egy: Sense8-ról tudtok valami hírt?
    Én csak annyit tudok, hogy be van talán rendelve a 2. évad, de semmit nem találok róla, hogy mikor kezdik forgatni, lesz-e egyáltalán vagy sem. Nagyon tetszett az első évad és hát jó lenne a folytatnák :) .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • Apollyon

    Korrektor

    Ki mire számít a Mr. Robot 2. évadától?

    Én kb. ugyanarra mint az előzőnél. Lesz kb 1-2 erős rész, filler, meg feeling. Mondjuk a rendezés nagyon tetszik.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Vladi

    nagyúr

    Na nézzük, hogy állok:

    Z Nation: Abszolút kedvenc, minden nap nézem, hogy mennyi van még. Úgy fest, hogy a korábban felvetett igényem, hogy lépjen tovább a sorozat meglesz, ha maradnak az ötletek és a hangulat, akkor 10/10. :C

    FtWd: Ezt nem folytatják, vagy mi lesz. :F Már nem is emlékszem, hogy tetszett -e. :DDD

    Mr Robot.: hát ezt komolyan tudja valaki bírálni. Jajj hát fájlt klub, meg kaszálom. PUHA PÖCSÖK. :Y

    - Vladi, mondd mennyire várod?
    - Nagyon!
    - Tudod ajánlani másoknak is?
    - Akinek nem tetszik, az adja el a tévéjét. ;]

    Last Ship: Ezt valahol abbahagytam. Én nem szoktam kaszálni, csak elfeljetem tovább nézni.

    Silicon Valley: Nagyon jó, nagyon szeretjük, imádtuk. Sajnos elfogyott, ennyi volt a témában. Még egy kis Richard - Monica love story és lehet abbahagyni. :(

    The 100: Jó ez. Szerettem. Néha hajmeresztően szar és akkor 3/10, néha meg király. A hangulat jó, annak örülök, hogy több téma is végigment, a történeteket lezárják. Lehet folytatni.

    PoI: Ezt is valahol elfelejtettem továbbnézni. Pár jó poén még volt benne de a sötét noar és fekete humor ebből is elkopott. Az 1. évad meg talán a 2. volt jó, amikor még ketten nyomták. Isten önnel, köszönöm, hogy adott még egy esélyt, most meghalok.... nem halsz meg mert szuperzseni vagyok. 100* sem untam meg. :DD

    Orphan Black: Ennek is nézni kéne a 2 utolsó részét. De már csak Titiana játéka viszi az egészet, még mindig elhisszük, hogy ez több személy. :Y De Helena és a morbid szerelmes pár nélkül már tök uncsi. :(

    [ Szerkesztve ]

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • mark!

    őstag

    Mr. Robot 2. évadot nagyon várom már, talán ez az első olyan sorozat ami nagyon tetszik, és tényleg várom a kövi évadot. (Szerintem ez a sori okozta a földrajz 3-asom ;] )

    >

  • Ventur@

    senior tag

    Üdv!

    Megnéztem a Mr. Robot S02E00 - dec0d3d.doc részt, ugyebár ez ilyen felvezető a 2. évadhoz és bejött nagyon. Jó volt ez az összefoglaló az első évadból, meg hogyan készültek a részek, mik voltak a visszhangok és egy kis előrevetítés, hogy a 2. évadban mi várható. Már hiányzott Eliott "bamba" képe és monoton hangja :D .

    Ami - nekem - meglepő volt, hogy az első évad vége felé esett le, hogy a Darlene-t játszó Carly Chaikin szerepelt a Suburgatory-ban (idehaza Kertvárosba száműzve címmel ment). ....hát merőben eltérő két szerepet játszott/játszik :D .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • Ventur@

    senior tag

    Mr. Robot S02E03

    Bocs hogy ezzel "visszatérek", de ki kell írnom magamból :D :

    Hajjaj....3 rész elment és még mindig Eliott szenvedését kell nézni. Hol a beígért nagy fordulat? 3 rész óta nem bírtak eljutni oda és még mindig azt kell nézni, hogy próbál meg Mr. Robot-tól megszabadulni :F . Én marha meg még mindig reménykedek, hogy majd a következő rész jó lesz :D . Bár szerencsére már csak 9 részt kell kibírnom (az utolsó az dupla, tehát "csak" 8 rész :D ), aztán úgy is beindulnak ősszel a kedvenc szuperhősös sorozatok :C .

    Ez így még mindig karcsú :((( .

    Más:

    Z Nation-ról tud valaki valami infót adni nekem? Annyit találtam, hogy szept.20-án 3. évad premier, de pl a TVShowTime app semmit sem ír erről. Már hiányzik Murphy és a zizijei :D .

    Jah és Sense8-ról? Valami olyat találtam csak, hogy karácsonykor jön valami speciális kiadás és ennyi, de semmi egyebet a 2. évadról. Pedig csíptem a sorozatot nagyon.

    Előre is kösz, ha bárkinek van bármilyen megbízható infója :R .

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • Apollyon

    Korrektor

    Mr. Robot 2x04

    Juhéj, több mint egyórás, tiszta játékidő. Most ez egész nézhető volt, már majdnem élveztem is :DDD Na jó, viccet félretéve ebből az évadból talán ez volt a legjobb rész, haladtunk előre a sztoriban, ha csak kicsit is. Az utolsó 5-8 perc miatt szerintem érdemes megnézni.

    Viszont volt benne egy képernyőkép, ami nagyon fájdalmas volt. Valaki meg tudja mondani, mire gondolok? .p

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Ventur@

    senior tag

    Preacher S01E10

    Ez messze eddig a legnagyobb "Mi a f*szom ez?" sorozat volt, amit láttam...de jó értelemben :D . Igazából nem nagyon értek pár dolgot, de hát erre lesz ott a 2. évad :D . Cassidy-t imádom, Tulip meg tudott jól ki nézni is...végre. Jesse Custer-nek meg az NDK focista séró a bankrablós résznél, azon jót nevettem :D .

    Búcsúzóul a - szerintem - legjobb zene, ami a sorozatban volt:
    Blood Sweat and Tears - Go Down Gamblin` :C .

    Mr. Robot S02E04

    Első 5 perc 6/10, mert tetszett, hogyan indult az Evil Corp megbuktatásának ötlete. Utána 2/10 a 3 rész óta megszokott tömény unalom. A sakkozós jelenet is Mr. Robot-tal teljesen felesleges volt, mert mikor a pufi fekete csávó odaadta neki a sakkot, hogy játszon önmaga ellen és nyerjen, már akkor tudtam, hogy nem fog soha nyerni. Sebaj túléltük :D . Viszont az utolsó 5 perc az 8/10. Végre hackerkedés, végre izgalom, végre Eliott önmaga lett. Jöhet az utolsó 3 rész (8-9 az dupla, így jön ki a három :) ), de most már húzzanak bele :D .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • Ventur@

    senior tag

    Ha már úgy is lesz/van ma új Mr. Robot rész, akkor íme hozzá egy kis érdekesség:[link]

    Csak egy kérésem van: 2. évad első 4 részét ne dolgozzák fel :D .

    Meglepően jó lett az 5. rész és végre beindulni látszik a sorozat, mivel a hackelés szövegének 99%-át nem értettem :DDD .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz k-adi #30788 üzenetére

    Én nem értem hogy mi van veletek. Előző évadon is végig elioton volt a hangsúly. A régi múltjával pedig szakított, abból lett ez a huzavona. Egy kidolgozott karakterfejlődés van előttünk egy dráma(!) sorozatban. Az hogy kevesebb akció van benne... Hát nem tudom ti mit néztetek, de az elmúlt 2 részt végig izgultam. (najó inkább csak az utolsó előttit). De itt az egész sorozat Mr Robot és Eliot ról szól, az előző évad vezetett a mostani cselekményre. Attól még, hogy nincs minden egyes részben hackelősdi nem válik egy dráma(!) sorozat katasztrofálisan szarrá. Más mint az előző évad igen. De hogy nézhetetlen... :U

    Nem neked irányultan megy ez most, hanem úgy általánosságban az itteni hangulatra :B

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

  • Ventur@

    senior tag

    válasz jonnyjoker01 #30789 üzenetére

    Üdv!

    Mr. Robot első évada is Eliott-ról szólt, ahogy írtad, de egy történetet kaptál: hogy veri szét az Fsociety az E-corp-ot és hogyan vágja haza a bankrendszert, mindezt hihető hackelésekkel (legalábbis én bekajáltam :D ). Látod, hogy mennyire függ ma már minden az elektronikai eszközöktől és mennyire könnyen át lehet/ne venni a hatalmat bármi felett, ami mögött egy PC van. A végére eszmélt rá Eliott, hogy ő maga Mr. Robot.

    Most a 2. évadban eltelt 6 rész, ami közel 6 óra és ebből 5 és fél arról szólt, hogy Eliott hogy próbálja a "negatív" énjét elnyomni. Sok helyen olvastam, hogy a Harcosok klubjához hasonlítják ezt a részét a sorozatban, ami igaz is. De ami ott működik 90 percben, az itt is menne....de nem 5 és fél órában. Mindezt úgy, hogy ha láttad az S02E00-át akkor totál át vagy verve, mert azt hangoztatták a készítők, hogy most tele lesz akciókkal és hogy totál más lesz a sorozat. Nos, a totál más az meg van, akció meg sehol.

    Nem kell minden részbe hackelés (első évadban sem volt mindig), de már fáj nézni, hogy ha megjelenik Mr. Robot Eliott-al akkor elkezdődik az újabb unalmas "lelkizős" csörte. Remélem, hogy most tényleg jön a nagy változás, mert lassan vége az évadnak és túrós sem történt még.

    Valahol láttam valami nézettségi statisztikát (talán a sorozatjunkies-en?), hogy az évad eleje óta majdnem felére esett a nézőszám (1.500.000-ról kb. 700.000-re a legutóbbi rész óta), ami eléggé beszédes...legalábbis számomra :) .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • k-adi

    nagyúr

    válasz #54715584 #30798 üzenetére

    Nincs bocsánat, belevauvauzni az oviban szokás, felnőttek között tudás nélkül beleszólni valamibe inkább már vérciki.
    Tehát a Mr. Robot "hivatalosan" nem csak dráma. Hanem: Crime, Drama, Thriller. Persze én megértem, hogy most ebben az évadban inkább a pszichothriller vonalát akarják erősíteni de most már kicsit túltolták azt a bizonyos szekeret.... És ezt nem csak mi gondoljuk így páran itt a PH-n, hanem ahogy ventura is írta, eléggé esett a nézettségi száma is a sorozatnak (bármikor rákereshetsz ez nem titok) annak ellenére, hogy a sok lelkileg zselé felpontozza 8-9-re az epizódokat. Vagy csak trollkodnak. Nem tudom eldönteni. :U

    Igazából az a bosszantó az egészben, hogy tényleg alig történik valami, és fáj nézni ezt a lassulást.
    Az meg a másik idegesítő dolog, hogy Angela is átment totál érzelemmentes robotba, így a 3 főszereplő közül egyedül Darline az aki kicsit is életet visz az egészbe. :(

    Amúgy meg ventura jól leírta:
    Most a 2. évadban eltelt 6 rész..... Harcosok klubjához hasonlítják... De ami ott működik 90 percben, az itt is menne....de nem 5 és fél órában. + ha láttad az S02E00-át (amit te nyilván nem) akkor totál át vagy verve + nem kell minden részbe hackelés (első évadban sem volt mindig), de már fáj nézni, hogy ha megjelenik Mr. Robot Eliott-al akkor elkezdődik az újabb unalmas "lelkizős" csörte.

  • Vladi

    nagyúr

    Hát bakker, komolyan van olyan, akinek a robot 207 teccett? Agyam eldobom. Az
    első évadban a csavar nagyon jó volt, lelkes voltam, gyorsan visszanéztem az összes Darlaine és Elliot valamint Mr. Robot és Elliot jelnetet. Most is azt kéne de.... kurvára fáraszt ez már. Ez a kliff inkább volt csalódást keltő, mint érdekes. Sajnálom. :(

    A lelki tusa még érdekes lenne, de korábban már elemztem, hogy egy ifup wlan0 meg Elliot gülü szemű nézése már kevés... A kvázi apokalipszisből meg annyit kapuntk, hogy égetik a szemet az uccán. köszi. :DDD :W

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • Apollyon

    Korrektor

    The Strain 3x01-03

    Bár az évadnyitó nem ütött akkorát mint az előző évad zseniális első része, azt kell mondjam továbbra is nagyon jó a sorozat. Nem érezni sehol hogy spórolnának, elég jó horror, és a történet is részről-részre egyre jobb :K

    The Borgias

    Ezt elkezdtük nézni, de rosszul vagyok már a vallás témától. Előtte megvolt kb minden ajánlott kosztümös sorozat (GoT, Tudors, Vikings) és ez azokhoz képest sehol sincs. Lehet beindul ez is, de frankón bosszant már ez a sok szentfazék. Nem hiszem hogy valaha újra lejátszási listába kerül.

    Mr. Robot 2x11

    Majdnem elaludtam rajta, komolyan mondom. Évad vége előtt eggyel sikerült megint egy értelme nincs töltelékrészt belerakni. Ez a mutatjuk a szereplőt ahogy néz értetlenül, meg nyög valamit egyszer félpercenként, és ez ilyen 5 perceken keresztül. Az FTWD jutott eszembe, az még ilyen nézhetetlen.

    The Office

    Ezt pár éve már egyszer láttam, de újból elővettem. Annyira nincs meg a sztori már, csak nagy vonalakban, mert elég sok rész van. Viszont nagyon szerethető karakterek, mivel asszonypajti nem látta, neki is meg kell néznie ;D Nekem meg bejön még mindig, pedig ez meg X-aktákon kívül számomra nincs újranézős sorozat.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Ragnar95

    nagyúr

    A reakciókat olvasva asszem jó döntés volt kaszálni részemről a Mr Robot 2. évadát a 3. rész után :D

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

  • Apollyon

    Korrektor

    Mr. Robot S02

    Most már biztos vagyok benne hogy Sam Esmail vagy elmebeteg, vagy egy giga troll esetleg egy csillám***láma.
    Az egész évad során egyedül a 8. rész volt értékelhető végig izgalmas epizód, amiben nagyrészt Mobley és Trenton szerepelt.

    A többi nagyjából kuka. Inkább lenne egy 2 részes, tartalmas sztori / évad – nem olyan nagy szégyen az – nem pedig 8 órára elhúzva a kb másfél órás értelmes sztori.

    Érdekes, hogy az S02E00-ban azt ígérték, merőben más lesz mint az előző évad volt. Az mondjuk igaz, hogy nem kellett nézni hogy drogoznak és emiatt vergődnek. De komolyan, erre a skizo-izére ki kíváncsi? Mert mondjuk én arra lennék, hogy a Sam milyen arányban kapja a "jó sorozat volt / szar volt" leveleket.

    De persze itt is csak a pénz ami fontos, nem pedig az hogy adjunk valami klassz dolgot az embereknek.

    Aki még nem látta, annak nagyon nem ajánlott. Az az 1 résznyi klassz játékidő nem éri meg a folyamatos filler bámulását, ami egész végig pontosan ugyanaz mint a két évad összes részében volt.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Melorin

    addikt

    válasz Nordic #32802 üzenetére

    Csak aztán nehogy az legyen, mint a Mr Robottal. Az elképzelés jó, de vontatott az egész, majd felcsigáznak az utolsó résszel. Várjuk a 2. évadot, hogy hátha, de semmi javulás. :(

  • Ragnar95

    nagyúr

    The Man in the High Castle S02
    Elég vegyesek az érzelmeik ezzel az évaddal kapcsolatban.
    Egyrészt a karakterek eszméletlenül kidolgozottak, senki sem fekete-fehér, szinte mindegyik szereplő meg tudja lepni a nézőt. Valamit nagyon jól csinálnak az írók, ha sikerül együttérzést kiváltaniuk egy náci család iránt... Ráadásul a "korkép", hangulatfestés is parádés, nagyon jól sikerül érzékeltetnie a sorozatnak, mi lett volna, ha...
    Másrészt viszont eszméletlenül rövid ez a 10 epizód egy évadra, úgy meg végképp, hogy ennyire bonyolult, fordulatos, sok szálon futó cselekményt akarnak gyakorlatilag 5 részbe zsúfolni, mivel az évad első fele kb csak bevezetés volt, nagyon lassú volt, utána indultak csak be a cselekmények. Ilyen szempontból úgy érzem, kicsit a Westworld hibájába estek itt is. Emellett megint nem fordítottak elég hangsúlyt a párhuzamos valóságokra, jóval nagyobb szerepet kaptak, mint az első évadban, de még mindig eléggé háttérbe szorultak a cselekmény egésze szempontjából. Ha valaki csak emiatt kezdte volna el nézni a sorozatot, az teljesen megértem, ha a 2. évad után is csalódott lenne. Többekkel együtt én is pont ezért hagytam abba a Mr. Robotot, mert nagyon nem azt adta, mint amit "beígért" és kicsit ennél a sorozatnál is megvan ez az érzésem, de itt legalább a karakterek, illetve a hangulat annyira erős, hogy ezek kárpótolni tudtak.
    Összességében egyáltalán nem bántam meg, hogy megnéztem ezt az évadot, de sokkal jobb lehetett volna szerintem, ha legalább 16 részes lett volna. A végét ekkora cliffhangerrel zárni pedig egyenesen szemétség a készítők részéről ezek fényében...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

  • S e t h

    nagyúr

    Na nézzük.

    Igen erősre sikerült a 2016-os év sorozatok szempontjából és mindezt jól mutatja az is, hogy az általam top5-be választott sorozat mind új, nincsenek második, sokadik évadok, talán csak ötödik helyezett.

    Meg kell ezt becsülni a sorozatok tengerében, hiszen itt sincs új a nap alatt, most viszont mégis kitettek magukért a készítők.

    1.Westworld
    Egyértelműnek tűnik, de mégsem volt az az elsősége, és ezt köszönheti a második és harmadik helyezett erősségének.
    Viszont- sci-fi, vadnyugat, eltérő idővonalak?Viccelsz? Mikor láttál jobb koktélt? Felrobbant a net, fórumok sokasága beszélt róla, részről részre röpködtek a kérdőjelek, egy sorozatot sem övezett ekkora kérdés cunami, most hagyjuk a GOT-ot, ott nincs ennyi talány.

    2.Stranger Things
    Ha a nyolcvanas években voltál gyerek, akkor ez a sorozat megérintett és újra átélhetted te is Spielberg műveit, ha rajongtál Stephen Kingért, akkor az ő könyveit, az első szerelmet, miközben ott rejtőzködött a háttérben valami, valamit sötét és rémisztő......

    3.Aznap éjjel
    A top3-as sorozat nagyon erős mezőnyben kapta meg tőlem a helyezéseket, de 1-2 évvel korábban bármelyik lehetett volna első is.Akár az Aznap éjjel is.
    Zseniális krimi, ami egy bűncselekmény gyanúsítottján keresztül mutatja be az igazságszolgáltatás működését.

    4.Young pope
    Ő viszont már elmarad a top3-tól, viszont a téma annyira ritkaságszámba menő, hogy szinte csak emiatt is megérdemli a helyet az első ötben. Az első évad vége szokatlan volt, nem tudom lesz-e folytatás, viszont későbbiekben lehet kevés lesz az, ami az első évadot még sikerre vitte.

    5.Dragon Ball Super
    Újra itt van és erősebb mint valaha. Vannak hibái, de könyörgöm, gyerekkoromból köszön vissza, működik a nosztalgia faktor.

    Említést érdemel még a Black Mirror 3. évad, Son Gokut meg tudta volna szorítani, mivel talán az eddigi legerősebb évad, de Goku egy kamehameval lelökte a legjobbak közül.

    Jöjjenek a csalódást keltő sorozatok.

    1.The walking dead 7
    Elfogyott, nincs irány, cél, még akkor sem, ha egy Joker szintű infantilis pszichopatát hoztak be. A sorozat kilátástalansága már nem csak a járkálók vonatkozásában kegyeletsértő, de hullagyalázás az élőkkel és a képernyők előtt ülőkkel szemben is.

    2.The strain 3
    Jó lehetett volna, ha mindezt két évadban lezavarják, de a negyedik évad küszöbén, a könyv elolvasása után fájdalmasan ötlettelen, időnként szirupos és legkevésbé sem ijesztő(ellentétben a szinkronnal).

    3.Narcos 2
    Nem volt ez rossz sorozat, viszont amiért mégis felkerült ide az a csalódás amit okozott, ami előre látható volt az első évad után. Amíg az elsőben a szinte senkiből a császárrá válás folyamatát követhettük nyomon a legbaddassabb bűnöző esetében, addig a másodikban a nyafogás, rémálmok, kicsi adok-kapok sorozata maradt végtelenítve és unalmasan. Egy évadot érdemelt volna Escobar és az egyik legjobb sorozatként vonulhatott volna be a történelembe.

    4. Fear the walking dead
    Fájdalmas volt nézni, a zombi apokalipszis nem képes megújulni, hiába hoz be más szereplőgárdát és storylinet.

    5. Megosztott helyezés következik, mert rendhagyó módon két sorozatot is érdemesnek találok rá, miközben nem is láttam őket(nem röhög), de halogatom, halogatom a nézésüket a számtalan negatív kritika miatt.

    Lehet sort kerítek majd rájuk de a tavaly még részemről is érdeklődésre számot tartó Mr. Robot és Wayward Pines nem tudta számomra garantálni, hogy érdemes legyen folytatni őket, mivel mindkét sorozat első évada az elején bár jól indult, de utána mélyrepülésbe kezdett és ahogyan olvastam nem is voltak képesek megbirkózni a feladattal a folytatásban.
    Viszont ha nem játszanának a nem nézett sorozatok, akkor maradna erre a helyezésre a Preacher.

    Ezek csak az általam látott sorozatok, számtalan van, amit nem ismerek és biztosan vannak közöttük ennél talán jobban és rosszabbak is.

    Ami most felkeltette a figyelmemet, az a OJ Simson ügyet taglaló széria, nem is tudom olvastam-e itt róla, lehet majd sort kerítek rá.

    És ami kimaradt.
    GOT, Vikings,Supernatural, House of cards. Gondolkodtam rajtuk, hogy felkerülhetnek-e valamelyik listára, de nem. A Vikingsnél rezgett a léc, mert a Ragnar Lothbrock láz már kezdett sok lenni, de még adok neki bizalmat. A Supnat meg a gyengém, már rég el kellett volna ásni a sorozatot, rossz és rosszabb részek váltogatják egymást, de egyszerűen szeretem és talán hiányozna is ha nem lenne. Mondhatni nem okoznak csalódást, mert konstansan szállítják a xart, de nem is várok többet tőle.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • kisgyerek85

    senior tag

    válasz Dilikutya #33047 üzenetére

    Én anno azért váltottam filmekről sorozatokra, mert annyi f*st láttam, hogy elegem lett. Általában az volt, hogy 20-30 percig adtam időt a filmek aztán shift+del jött. Inkább úgy vagyok vele azóta, hogy a minőségieket megnézem azt az évi 1-5öt.
    Sorozat meg pont a fordítotja. Első résznél nagyából kiderül, hogy nekem való vagy nem. Ha nekem, akkor nem vesztegettem el az időt rá és még jó sokáig szeretni fogom. Persze ha belaposodik, akkor nagy nehezen, de tudom dobni a sorozatot.
    Jó példa a Mr. Robot. Első évad elég jó lett, 2. évadról csupa rosszat olvastam itt is meg máshol is. Így már bele se kezdtem.
    De az a legszebb amikor jó egy sorozat, vége lett és te ennek a részese lehetsz. Akár heti követésben, akár darálva már, mert jókat olvastál róla.
    Én nagyon örülök, hogy ezeknek a sorozatoknak a részese lehettem, Entourage, The Sopranos, The Shield, Sons of Anarchy, The Wire, Breaking Bad, Dexter, Luther.

    [ Szerkesztve ]

  • Land

    veterán

    Üdv!

    Barátnőmmel sok sorozatot nézünk (néztünk együtt). Van egy listám, amit el kellene kezdeni, de hátha kapok tőletek egy ajánlott sorrendet.

    Amiket mostanság nézünk (vagy szinkronra várunk): South Park, The Big Bang Theory, Supernatural, Brooklyn 99, Arrow, Castle, Justified, Black list, Aranyélet, Blindspot, Bosch, Wayward Pines, Egynyári kaland.

    Végignéztünk: Fringe, Sanctuary, Lie to me, Chuck, Battlestar Galactica, Misfits, How i met your mother, Eureka, Legend of the Seeker, Dr. House, Sherlock (angol), Haven, Banshee, Londoni rémtörténetek.

    Kiszemeltek (sorrend nélkül): Legends of Tomorrow, Frequency, Humans, Marvels Agent Cartel, Mr. Robot, The Expanse, The Shannara Chronicles, The 100, Wesworld, The Flash.

    Főleg szinkronos érdekel jelenleg és ne laposodjon el a 2-3. évad után. Semmi kedvünk végigszenvedni egy sorozatot kötelességből, csak mert az 1. évad még jó volt. Ami megtetszik azt végig szoktuk nézni.

    Szeretjük a jó vígjátékokat (HIMYM, B99, BBT), szeretjük a jó nyomozós sorozatokat (Bosch, Castle, Sherlock, Lie to me, Black List, Blindspot), a poénos/nyomozós sorozatokat (Castle, Eureka), szeretjük a rejtélyes/lényes/Sci-fi sorozatokat (Supernatural, Fringe, Wayward Pines, Misfits), a fantasy sorozatokat (Legend of the Seeker (tudom ez azért nem "A" kategóriás, de nem túl bő a kínálat), és sajnos kb ennyi ebből a fajtából), álleejtős/izgalmas/kemény sorozatokat (Banshee nagy kedvenc).

    Amit én nézek vagy végeztem velük, tehát nem jöhet szóba: Z Nation, WD, The Strain, Vikings, Argo, Bates Motel, Ments meg, Defience, GOT, Bloodline, Ash vs Evil Dead, Dexter (vége), Breaking Bad (vége), The Killing (vége), Luther (vége?), Strike Back (vége), Prison Break (vége), Lost (vége), Harpers Island (vége), Jericho (vége), Generation Kill (vége).

    A kiszemeltek között van nagyon ajánlott vagy van amit lehagytam és érdemes lenne belekezdeni? Ismétlem szinkronos a cél és végig érdekes, izgalmas, vicces vagy bármilyen legyen aminek kitalálták, tehát tartsa a szintet.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

  • mark!

    őstag

    válasz Land #33100 üzenetére

    Mr. Robot feltétlenül megéri, az 1.évad végig nagyon jó, a 2.-at mindenhol csak szidták, de szvsz mindenki döntse el magának, mert nekem nagyon tetszett az is. Ajánlom még a Gothamot, és jön a Prison Break új évadja. American Horror Story pedig antológia, így minden történetből csak 1évad van. (Nem is muszáj mindet megnézni, összefoglalókat elolvasgatod, és amelyik tetszik, azt nézed.)

    [ Szerkesztve ]

    >

  • mark!

    őstag

    válasz Land #33103 üzenetére

    Stranger Things mehet, egyik kedvenc sorozatom. Gothammal még nem végeztem, de szerintem nagyon jó, az biztos, hogy kell hozzá nagy akaraterő (minden résznel úgy álltam neki, hogy jaj ne, de utánna mindig sírtam a végén, hogy miért van vége ;] ), de ha szereted a DC univerzumot, imádni fogod. Mr. Robot a 2.évadban már inkább dráma, de ettől függetlenül mondható az év egyik legjobb sorozatának. Képben kell hozzá lenni, részek között kell egy kis szünet, hogy felfogd mi is történt.

    >

  • nubreed

    veterán

    válasz S e t h #33770 üzenetére

    Wayward Pines -hoz meghoztad a kedvem. Az első évadot kicsit felemás szájízzel fejeztem be, de így több kedvem lesz belekezdeni a 2. -ba.

    Mr Robot nálam nagy kedvenc, még a 2. évad is tetszett igaz csak a végére pörgött fel picit jobban, az évad közepe nálam olyan 6 pont, de a vége 8.5.

    Taboot még nem kezdtem el, így egyelőre no komment.

    Peaky Blinders, 1. évad első két rész után, amit pont tegnap néztem, egyelőre imádom, Nálam egyelőre 10 pontos.

    Más: Hát én nem tudom mi van ezzel a Vikingssel, de a 4. évad 11-12. rész után nekem ez egyelőre nagy jó indulattal egy erős 6-os. Vagy lehet hogy velem van a baj de Ragbar gyökér fiai közötti rivalizálás engem valahogy rohadtul nem érdekel. Remélem nem erre megy ki az egész évad.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Ventur@

    senior tag

    Legion S01E01-E05

    Fogalmam sincs mit néztem 5 részen keresztül, de egyszerűen alig bírtam abbahagyni :D . Egy kis Mr. Robot 2. évad agyhülyeség+szuperhősös dolog+Stranger things misztikum.

    Félve kezdtem bele, de ez egyszerűen elvitt az erdőbe :C .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • Ventur@

    senior tag

    válasz petipetya #34137 üzenetére

    +1 Lestem is a rész végén, mint aranyhal az akváriumban :D .

    Az a tánc meg..fúhúúú....ezt itt hagyom. Csak úgy :DDD ;] :Nina Simone - Feeling Good (Bassnectar Remix)

    nubreed: Csak egy kanyar erejéig térek vissza a Mr. Robot-ra, mint hasonló elmeharcot felvonultató évad (2.). Sokaknak - többek között nekem is - azzal volt baja, hogy nem ezt ígérték a készítők. S02E00-át 2x néztem meg és folyamatosan nyomatták a készítők, hogy ez most már lesz, sokkal pörgősebb, akciódúsabb és stb. Nos, igen más lett ez tény, de a többi kevésbé valósult meg és én speciel átverve éreztem magam 6 részen át :) . Nálam pl. működik a Legion agymenése, mert tudtam, hogy ezt kapom. Mr. Robot-nál meg nem :) .

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

  • gboszi

    senior tag

    válasz Bad Pritt #34430 üzenetére

    Pont elöttem irta Louro. Hogy annyit nekem nem ér meg. Talán látszik ebből, hogy ki hány éves, milyen családi állapota, mert én melózom, két gyerek, nekem már válogatnom kell :D
    Nem mondom, hogy nem lesz jó, de már nincs meg bennem az "át kell szenvedni mert aztán milyen jó lesz'-re a kéztetés. Ezért nem nézem pl a 100, vagy ezért hagytam abba (szinte mindenki előtt) a Mr Robot-ot. Ott én 2 rész alatt levágtam, hogy semmi. Azán a második évad végén mindenki fel volt háborodva hogy ez milyen gáz...

    "If you're good at something, never do it for free!"

  • Vladi

    nagyúr

    Annyira nincs mostanában nekem való sorozat, hogy már a holnap talit nézem. Tök ciki, nem? :DDD

    Sorolom mi van beállítva követésre:
    - Tóth János: most jön az 5. rész, megnézem, ha szar, törlöm. Nagyon nem szoktam sorozatot törölni, meg kaszálni. Egyszerűen elfelejtem tovább nézni. :D De ez a jani annyira hullámzó, hogy inkább kasza, ha ez a rész szar. Néha jó, néha borzalmas. Ha hagynák Mucsit mucsiskodni, akkor lenne egy bizonyos humora, ami heti 20 percben élvezetes, annál több már idegesítő.
    - Orphan Black: na ez még nem kezdett, de már nagyon kezdem unni. Annyira húsbamarkoló volt az elején, hogy csak na. most meg a kötelező folytatni miatt szenved. :(
    - 12 Majom: asse tom hol tartottam vele. Kicsit olyan elfelejtettem tovább nézni valahol. Talán 2. évad eleje? :F Mindegy, szerintem túl nagy falat a történet az íróknak. Ennyi.
    - Z Nation: a kedvencem, alig várom a szeptembert. :C :R
    - Fear the walking dead: van pár jó dolog benne, néha jobb már mint a wd aktuális évada. :DDD Adós maradt viszont azzal, amit már nagyon meg akartam nézni sorozatban, méghozzá az apokalipszis napjait. Az itt kimaradt. :(
    - Containment: naaa! Itt viszont nagoyn nagyon szépen bemutatják az apokalipszis napjait, kiváló munka, 100%! :K :C Jó hát ügyes trükkel, de végül is igen, tehát nagyon tetszett a sorozat. Le is lett zárva, nem kell se nézőnek, se készítőnek kínlódni vele. Az uccsó epizód borzatszót összecsaptt lett, de összességében 9/10, akit érdekel a téma, kötelező darab.
    - Mr Robot: kifejtettem már korábban, hogy feleslegesen húzták, nyúzták tovább a készítők. Arra se emlékszem mivel ért véget az évad. Lesz amúgy 3.?

    Ez kb. a fele, de most hirtelen ennyi.

    ajánlani tudtok sorozatot? Ilyesmi témákban.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

  • brownus

    veterán

    válasz vond #35683 üzenetére

    mr. robot s02 jó? van olyan mint az első?

    taboot nem ismerem, peakyt imádom.

    hát, a the OA engem megfogott, jó volt a hangulata. sztem gyengébb mint a peaky és a strenger things. érdekes sorozat, jó pár kérdéssel. remélem kapunk válaszokat a 2. évadban...

    [ Szerkesztve ]

  • Zizmand

    aktív tag

    válasz brownus #35684 üzenetére

    Nekem a Mr. Robot 2015-ben "az év sorozata" volt. (1. évad) A 2. is nagyon jó volt, de nekem nem ütött akkorát mint az első évad.

    szerk: vond teljesen egyetértek a Mr Robottal kapcsolatban. :K

    De szerintem mindenképpen elkezdheted. Ha nem tudsz mit nézni ajánlom a Rick and Morty-t, annak ellenére, hogy animációs rajzfilm elég érdekes. 2 évad van, 2x13 rész, illetve 3. évad 1. része.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák