Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz berVi #33 üzenetére

    Elmegy az ember egy napra itthonról, aztán micsoda pezsgő vitából marad ki :)

    A Wii U-t valahol én is elhibázott konzolnak gondolom:
    Először is a névválasztás nem túl szerencsés, amit csak megfejel a nem túl jól indított marketing kampány. Az első időszakban nagyon rámentek arra, hogy csak a GamePad-et mutogatták és sokan emiatt azt hitték és hiszik máig, hogy a Wii U nem más, mint egy újabb kiegészítő a Wii-hez.
    Másodszor maga a hardver: bár pontosan nem tudni, mert a N nem közöl semmit, de tény, hogy elmarad a PS4/X1-től, ami a 3rd party-k életét nehezíti meg, de fontos megemlíteni, hogy még alig jött ki komoly játék, ami tényleg megizzasztaná a Wii U-t, szóval bőven van még potenciál a gépben. Meg manapság, amikor egy játékmotor elfut a Geforce Titan-tól kezdve az okostelefonokig mindenen, nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne elkészíteni bármilyen multiplatform cím Wii U változatát.
    Harmadszor a belsős játékok hiánya: szerintem abban egyetérthetünk, hogy Nintendo gépet elsősorban Nintendo játékok miatt vesz az ember, amik pedig eddig jócskán elmaradtak. Ezt a N maga is belátta, nemrég maga Miyamoto nyilatkozta, hogy egyszerűen rosszul becsülték fel, hogy mennyi idő és munka elkészíteni egy modern játékot. Itt van egy év előnyük az új gépekkel szemben és nem tudják rendesen kihasználni.

    Szóval én úgy vélem, hogy igenis van egy nagy réteg, akik azért nem vettek még Wii U-t, mert nincs rá az a Nintendo cím, amit ők várnak. Wii-re 34 millió Kart-ot adtak el, ez több mint a PS3 exkluzív Uncharted 1-2-3 és The Last of Us eladása együttvéve. És a Kart-ot nem adták a Wii-hez, mint a Sports-ot (legalábbis az elején, manapság már van bundle kiadásban), mindenki utólag vette meg a géphez.

    Nem mondja itt szerintem senki, hogy a Wii U-t PS4 vagy X1 helyett kell venni, nekem is a PS3 mellé van egy Wii-m. A két gép kiegészíti és nem kiváltja egymást.

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák