Új hozzászólás Aktív témák

  • dezowave

    csendes tag

    Most végigolvastam a hsz-eket, és helyesbítenék, mert vannak téves információk. :)

    1. Lost Alpha még jelenleg mod státuszban van, ha minden jól alakul, akkor ez változni fog, felfelé irányuló egyenletes mozgást végezve. Bővebb információ majd később lesz.
    2. A SoC-ban 18 pálya volt, a Lost Alphában 30 pálya van, és azok 90%-a nem volt az eddigi stalker játékokban benne, a maradék 3-4 pálya pedig rendesen újra lett dizájnolva, tehát azok sem olyanok már. Lényegében egy teljesen új zóna fogad mindenkit, és semmi nem lesz ismerős, kivéve pár karakter és néhány küldetés.
    3. A játék különálló kiegészítőként működik. Már nem kell hozzá a SoC. Nem is futna, ha összemásoljátok. A megjelenés után közzé teszünk egy friss sdk-t is, ami rengeteg újítást és javítást tartalmaz majd, a régi sdk-val már nem működik a játékunk.
    4. A nevünk "dezowave", 2007-ben alakultunk, dezodor (én) és wavetrip egyetemi csoporttársammal, és az első blowout mod nekünk volt köszönhető, majd később az uhsf mod, utána free play story, majd pedig priboi story. Most a lost alphán dolgozunk. Wavetrip cimbora még 2007-ben kivált, de a nevet megtartottam, és azóta már így váltunk ismertté, kár lenne változtatni. Jelenlegi és volt tagjainkról a www.dezowave.com/group oldalon olvashatsz, vagy ha már a honlapunkon vagy, akkor az "about us" menüpont alatt. (#31 -es postban is tárgyalva)
    5. Az új gameplay videó leírásában olvasható: "reméljük több "happy new year" videó már nem lesz". Sokan félrefordították, vagy nem értették tisztán. Tehát szeretnénk idén megjelentetni, ennyit jelent csak, nem azt, hogy már jövő hónapban, vagy holnap. Ezt tessék figyelemben tartani. A megjelenés előtt 1-2hónappal már biztos kint lesz az időpont a moddb oldalunkon, és a hivatalos www.dezowave.com -on is.

    [ Szerkesztve ]

    S.T.A.L.K.E.R. : Lost Alpha

Új hozzászólás Aktív témák