Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    1 hete ugye rendeltem a spigen tokot. Dec 30- jan 14 estimated szállítással.

    Jelentem MEGÉRKEZETT MA!!! :Y nem kicsit voltam meglepve.
    Ultra thin verziót rendeltem. Hát igen. nem hiába spigen. Ha már van egy 2kilós telefon most végre picit többet költöttem a tok-ra, mert az átlátszó szilikon elég gagyi.
    Azért döntöttem emellett [link], mert kollégáknak mutattam és mindenki kérdezte, szép de hol a tok? :DDD
    egyáltalán nem üt el a készüléktől, ha fehér-szürke lenne akkor lehetne nagy nehezen kiszúrni a tokot. Nagyon tetszik, kicsit olyan nexus 5 és a 6P anyaghasználatának kombinációja az anyag amiből a tok készült. Ez nálam 10/10 anyaghasználatot tekintve. Prémium érzet megmarad, de legalább nem olyan csúszós, mint tok nélkül ( otthon nem fogok tokot használni, de utcára felrakva, legalább nem kell félteni a telefont )
    Egyáltalán nem vastag, nem érzem nagyobbnak tőle a telefont.

    Egy nagyon fontos szempont, amit mindenki tartson mindig szeme előtt ha olvas reviewt, ne felejtsük ki az ujjlenyomat olvasót! azt kell mondjam semmi kényelmetlenség. Sőt ha nagyon bele akarom magyarázni, még jobb is, mert sokszor a sima flat felületen sokszor rossz pozícióba raktam az ujjam és nem olvasta be, itt viszont egy kényelmes kis mélyedésben van a telefon és pontosan "belecsúszik". remélem érthető, amit ki akarok hozni a dologból :) Szóval semmi hátrány, hosszú távon talán előny a plusz mélyedés.

    Amit tudni kell még, hogy felül-alul nyitott, szóval akinek a munkája miatt vagy csak paranoid annak a rugged armor betonbiztos case-t ajánlanám : [link]

    és végre le merem rakni az asztalra a telefon. nincs az az érzés: "na vajon mikor lesz pókhálós a visor"

    Én csak ajánlani tudom!!

    a picit borsos ára miatt kap nálam csak 4.5/5-öt.

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Új hozzászólás Aktív témák