Új hozzászólás Aktív témák

  • skyboi

    tag

    [Itt] tárgyalt kálváriám végül megoldódott. 2 és fél hónap várakozás után(Szervízbe adás: április 2.) megérkezett Szlovákiából a PS3-am, méltányossági javítás címén kaptam egy új gépet. 14.800 Ft-ba került, ami tulajdonképpen több, mint szerencsés kimenetel. Gebriel kolléga, akitől gépet lejárt garival vettel, el is utalta már a javítási költségemet. 3 hónap garit vállalt és tartotta is magát a szavához. Itt jegyezném meg, hogy maximálisan korrekten és segítőkészen állt hozzá, még azt is felajánlotta, hogy egyéb, a javítási procedúrából eredő költségeimet(benzin, stb) fedezné. Természetesen én megelégedtem a 14.800-al, de a ma elterjedt "üzletelési gyakorlatban" azt gondolom, ez nem éppen szokványos nagyvonalúság. Az új konzol remekül működik szerencsére. A tanulság mindenképpen az, hogy nem szabad engedni, hogy a szervíz akarata érvényesüljön, ha EmThor kolléga nem világosít fel erről a méltányossági javítási lehetőségről, akkor valami kókány forrasztást kaptam volna 23 ezer forintért, így viszont új konzolom van fél év garival. Köszönöm, Uraim!

    [ Szerkesztve ]

    True story.

Új hozzászólás Aktív témák